Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ciltteki Lekelere Çözüm

 

Ciltteki Lekelere Çözüm hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Ciltteki lekelere çözüm hakkında veri ler . . . Ciltteki lekelere bitkisel(doðal) çözüm , çayın vede sodanın cilde oluþan avantaj ları , cilt makyajlarının püf noktaları , cilt bakım yağları vede bitkisel(doðal) cilt temizleme ürünleri hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan cilt bakım sorunlarınıza çözüm sunan bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri edinmek için tıklayınız . . . 

 

Citteki kahverengi lekeler nasıl kaybolur ? Kahverengi lekeler için doğal vede zor olmayan Tedavi(iyileştirme) nedir ? Cildimdeki kahverengi lekelerden nasıl kurtulurum ? Ciltteki lekeler için ne yapılır ? Citteki lekeler nasıl giderilir ? Kahverengi lekeler için doğal Soğan Suyu vede Elma Sirkesi maskesi nasıl yapılr ? Nasıl uygulanır ?

Gerek güneş ışınları , lüzum 1 rahatsızlık , lüzum gebe lik , lüzum se yaş ilerlemesinden dolayı ciltte kahverengi lekeler oluşur . Oluşan kahverengi lekeler moral bozar , canımızı sıkar .

Cilt lekeleri özellikle Kahverengi lekeler için son C° Derece tesirli SOĞAN SUYU vede ELMA SİRKESİ ile yapılan  maske tarifi :

GEREKLİ MALZEMELER :


* 2 adet küçük boy kuru soğan ,
* 1/2 çay bardağı elma sirkesi ,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :


Soğanları , mikserde çekerek yada havanda döverek , suyunu sıkın . İçerisine elma sirkesini ilave edin . Elde ettiğiniz , doğal losyonu cildinize sürüp , 30 dak bekledikten sonra ılık su ile yıkayın . Bu uygulamayı , 2-3 günde 1 yapın . Uygulamayı gece yatarken yaparsanız , hem kokmasını mani lersiniz , hem de daha iyi sonuç almak için , sabaha kadar cildinizde tutabilirsiniz .

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp