Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ciltteki Sivilce(akne) Lekeleri

 

Ciltteki Sivilce(akne) Lekeleri hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Ciltte Sivilce(akne) (akne) lekeleri hakkında veri ler . . . Ciltteki lekeleri geçirmek için neler yapılmalı , ciltte beyazlama , cildin rengini açmak için yapılması gerekenler , cilde iyi gelen vitaminler vede bitkisel(doðal) cilt açıcılar hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan cilt bakım sorunlarınıza çözüm sunan bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek vede veri edinmek için tıklayınız . . . 

 

  Sivilce(akne) İzleri için Baklalı Formül:

1 çay bardağı taze bakla içini haşlayıp robotta ezin , 1 çorba kaşığı badem yağını baklalara ekleyip karıştırın . Ardından cildinize sürüp 20 dakika bekletin . Ardından cildinizi ılık suyla durulayın .Uygulamayı haftada 1 gün tekrarlamanız öneriliyor .


Sivilce(akne) İzleri için Mayalı Formül:

Bir yumurta akına , 1 çay kaşığı limon suyu vede aynı ölçüde bal vede 2 yemek kaşığı pastane mayası ekleyip karıştırın . 20 dakika cildinizde beklettikten sonra ılık suyla yıkamanız öneriliyor .


Sivilce(akne) İzleri için Menekşeli Formül:

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzdükten sonra ,  yüzünüzü bununla temizleyin .Uygulamanın her gün sabah akşam tekrarlamanız öneriliyor .


Sivilce(akne) İzleri için Doğal Krem Formülü:


Bir tutam Gül yaprağı ,
Bir tutam Maydanoz ,
Yarım adet kabuklu Salatalık
2 Bıldırcın Yumurtası


Gül yaprağı ,maydanoz vede salatıklaı robotton geçirdikten sonra içine bıldurcın yumurtalarının aklarını ekleyerek karıştırın .Bu karışımı lekelerin üzerine sürüp 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile durulamanız 

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp