Bitkisel Sağlık Ürünleri
Cilt Sorunları

Ciltteki Sivilce(akne) Lekeleri

 

Ciltteki Sivilce(akne) Lekeleri hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Ciltte Sivilce(akne) (akne) lekeleri hakkında veri ler . . . Ciltteki lekeleri geçirmek için neler yapılmalı , ciltte beyazlama , cildin rengini açmak icin yapılması gerekenler , cilde iyi gelen vitaminler vede bitkisel(doğal) cilt açıcılar hakkında bütün merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . 

 

Sitemizde bulunan cilt bakım sorunlarınıza Netice sunan bitkisel(doğal) ürünlerimizi görmek vede veri edinmek icin tıklayınız . . . 

 

  Sivilce(akne) İzleri icin Baklalı Formül:

1 çay bardağı taze bakla içini haşlayıp robotta ezin , 1 çorba kaşığı badem yağını baklalara ekleyip karıştırın . Ardından cildinize sürüp 20 dakika bekletin . Ardından cildinizi ılık suyla durulayın .Uygulamayı haftada 1 gün tekrarlamanız tavsiye liyor .


Sivilce(akne) İzleri icin Mayalı Formül:

Bir yumurta akına , 1 çay kaşığı limon suyu vede özdeş oranda bal vede 2 yemek kaşığı pastane mayası ekleyip karıştırın . 20 dakika cildinizde beklettikten sonra ılık suyla yıkamanız tavsiye liyor .


Sivilce(akne) İzleri icin Menekşeli Formül:

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzdükten sonra ,  yüzünüzü bununla temizleyin .Uygulamanın her gün sabah akşam tekrarlamanız tavsiye liyor .


Sivilce(akne) İzleri icin Natural Krem Formülü:


Bir tutam Gül yaprağı ,
Bir tutam Maydanoz ,
Yarım adet kabuklu Salatalık
2 Bıldırcın Yumurtası


Gül yaprağı ,maydanoz vede salatıklaı robotton geçirdikten sonra içine bıldurcın yumurtalarının aklarını ekleyerek karıştırın .Bu karışımı lekelerin üzerine sürüp 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile durulamanız 

 


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp