Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ciltteki Kırmızı Lekeler

 

Ciltteki Kırmızı Lekeler hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler

 

Ciltteki kırmızı lekeler hakkında merak edilen veri ler . . . Cildin temizlenmesi , pürüzsüz cilt için yapılması gerekenler , ciltte kızarıklık sebep leri . . .Güzel sorunsuz 1 cilt için yapılması gereken nelerdir ? Sivilce(akne) Tedavi(iyileştirme) si , cilt lekelerinin sebep leri vede bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yöntemleri hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda yer almaktadır . .

 

 Sitemizde bulunan cildi besleyici aynı zamanda cilt yenileyici ürünlerimiz hakkında veri edinmek vede ürünlerimizi görmek için tıklayınız . . . 

 

Pityrasis (pullu) rosea (gül renkli) çok görülen zararsız 1 döküntüdür . En aþırı gençlerde görülür . Gövdede tek 1 pullu kırmızı leke ilk emare meydana gelebilir . Birkaç gün sonra başka lekeler de belirir . Bir virüsün sebep olduğu sanılmaktadır . Döküntü umumiyetle 3 ile 10 hafta içinde kaybolur . Doktorunuz başka hastalıkları safdışı etmek için kan tahlili isteyebilir .
emare leri:
Gövdede , kolların üst kısmında boyunda vede bacakların üst kısımlarında hafifçe kaşınan kırmızı noktalar .

TEDAVİ


Bu döküntünün Tedavi(iyileştirme) si yumuşak 1 şekilde olmalıdır , çünkü cildi tahriş etmek , bu döküntülerin , vücudun başka yerlerine de yayılmasına yol açar . Hafif yağlayıcılar vede kaşıntı losyonları kaşıntıya avantaj edebilir . Hidrokortizon kremi de avantaj lı meydana gelebilir . Makul ölçüde güneş banyosu avantaj lıdır , amma güneş yanıklarından kaçının; doktorunuz antihistamin tabletleri de verebilir .


Cilt Sorunları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp