Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İBRAHİM SARAÇOĞLU BRONŞİT TEDAVİSİ


Dr İbrahim Saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel(doðal) kürünü açıklıyor . Doktor İbrahim Saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği bu kürün tesirli olabileceği söyleniyor .

     İbrahim Saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si için tavsiyeleri vede daha fazlası için makalemize 1 göz atın . . . . .

 

     Bronşit , üst solunum yollarından bronşçuklara kadar uzanan hava yollarını kaplayan zarın Enfeksiyon lanmasıyla ortaya çıkan 1 rahatsızlıktır . Had (Akut) vede müzmin (kronik) olmak üzere 2 türü vardır .
Akut bronşit , umumiyen grip , kızamık , boğmaca gibi hastalıklar sırasında görülür . Hastada kuru vede ağrılı öksürük , balgam , hafif ateş vede halsizlik meydana gelir . Akut bronşit , iyi Tedavi(iyileştirme) edilmemesi vede aylarca , hatta yıllarca sürmesi halinde kronikleşir . Hastalık solunum yollarına vede bronşlara iyice yerleşir . Kronik bronşit dediğimiz bu aşamada umumiyetle ateş görülmez .
Özellikle geceleri vede havanın kirli olduğu ortamlarda nefes darlığı gibi belirtiler ortaya çıkar . Bronşit , hangi aşamada olursa olsun muhakkak doktor Tedavi(iyileştirme) si gerektiren 1 rahatsızlıktır . Ayrıca Tedavi(iyileştirme) ye yardımcı olmak amacıyla “alternatif Tedavi(iyileştirme) ” yollarından da avantaj lanılabilir .

Mükemmel 1 bronşit Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel(doðal) takviye

Bronşit Tedavi(iyileştirme) si için en önemli maddelerden biri de yulaf samanıdır . “Bitkilerdeki Sağlık Mucizesi” adlı Kitabında , Prof . Dr . İbrahim Adnan Saraçoğlu ,”Bronşit vede bronşite bağlı nefes darlığı şikayetlerinde Yulaf samanının gücü insana 1 lütuftur” diye yazıyor . Yulaf samanında bulunan “scopoletin” maddesi; antibakteriyel (bakterileri yok edici) , antiseptik (mikrop kırıcı) , antiasthmatik (astım krizlerini önleyici) , antibronchocons- trictor (bronçları rahatlatıcı , bronş gevşetici) vede canser preventive (kanser önleyi- ci) özellikleri oluþan 1 maddedir . Bu sebeple yulaf samanı kürü , bronşit vede buna bağlı nefes darlığı için son derece avantaj lıdır vede uygulanması da son C° Derece kolaydır . Prof . Dr . İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun kitabında “yulaf samanı kürü”nün hazırlanması vede uygulanması şöyle tarif ediliyor: “Bir tutam Yulaf samanını , kaynamakta oluþan 1 litre suya atınız . Agzı kapalı ollaraak hafif ateşte beş dakika daha kaynatınız . Soğuduktan sonra süzünüz .

    Üç hafta boyunca haftada 2 çay bardağı içilir . Üç haftadan sonra şikayetin seyrine göre Daimi edilir . Her içimde , yulaf samanı suyunu taze hazırlamak şarttır .”
    DİKKAT: Prof . Saraçoğlu , bu konuda 1 uyarıda da bulunuyor . “ Kati likle on saatten aþırı beklemiş saman suyunu haricen vede dahilen kullanmayınız .” 

 

    hastalığı ile alakalı ollaraak hazırlanmış bitkisel(doðal) ürünleri görmek için tıklayın . . .

 

 

Etiketler: bronşit , ibrahim , saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu bronşit , ibrahim saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si , ibrahim saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si hakkında , ibrahim saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si için bitki , ibrahim saraçoğlu bronşit Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel , bronşit bitki , bronşit Tedavi(iyileştirme) si için bitki hakkında , bronşit bitki nedir , bronşit bitkilerle , bronşit bitki ile Tedavi(iyileştirme) , bronşit bitkilerle Tedavi(iyileştirme) , bronşit için bitki , bronşit hastalığı , bronşit bitkisel , bronşit bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si , bronşit bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) leri , bronşit bitkisel(doðal) yollarla , bronşit bitkisel(doðal) yollarla Tedavi(iyileştirme) siBronşit Hastalığı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp