Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bronşit Buhur Makinası

Bronşit Buhur Makinası Hakkında Genel Veri ler

      Bazı mekanlarda aşırı nem olabileceği gibi bazı mekanlarda da aşırı kuru hava meydana gelebilir , özellikle kış aylarında kaloriferli evlerde vede yaz aylarında klimalı ortamlarda . İnsanlar için ideal nem oranı %45 ile %50 arasındadır . Buhur makinaları ile alakalı teferruat ları aşşağıdaki metinde göreceksiniz .

     Bazı mekanlarda aşırı nem olabileceği gibi bazı mekanlarda da aşırı kuru hava meydana gelebilir , özellikle kış aylarında kaloriferli evlerde vede yaz aylarında klimalı ortamlarda . İnsanlar için ideal nem oranı %45 ile %50 arasındadır .Havanın kuru olması bizleri vede özellikle bebekleri enfeksiyonlara karşı açık tutar , burun vede boğaz bölgemizi kurutur , gözlerde yanmaya vede dudaklarda çatlamaya yol açar , toz oluşumu hızla olur vede buna bağlı ollaraak alerjisi olanları daha aþırı etkiler . Bionaire (Amerika) Sıcak Buhur Hava Nemlendirme Cihazları (Hava Nemlendirici) bu mesele lerinize her türlü yerde (ev , bebek vede çocuk odası , yatak odası , v .b .) mükemmel çözümü sunar .

    Soğuk buhur makinesi , ortamdaki havayı nemlendirir vede negatif iyon yayarak temizler . İnsan kulağının duyamayacağı yüksek frekanslı titreşimler üreterek , soğuk suyu buhur laştırır . Soğuk buhur ın yayılması , sağlık üzerinde avantaj lı etkiler yaratarak ortamdaki doğru nem oranını sağlar . Su damlalarının havaya geçişinin iyonlaştırıcı tesiri vardır; negatif iyonlar , havadaki kirlilik yaratan partiküllere saldırarak , yere düşürür vede böylece sigara(tütün mamülleri) dumanını , polenleri vede tozları azaltır . Tıbbi çalışmalar , negatif iyonların hem stres önleme fonksiyonları hem de solunum cihazlarına direkt etkileriyle , insanların fiziksel vede sinirsel sağlığı üzerinde pozitif tesiri olduğunu göstermiştir .

 

    Bronşit rahatsızlığı ile alakalı bitkisel(doðal) ürünleri görmek için linke tıklayın . . .

 


Bronşit Hastalığı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp