Bitkisel Sağlık Ürünleri
Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Yüzdeki Kıllara Bitkisel(doğal) ÇözümYüzdeki Kıllara Bitkisel(doğal) Netice Güzelliğinizi Gölgeleyen Yüzünüzdeki Kıllardan Kurtulmanın Zamanı Geldi    Yüzdeki kıllara bitkisel(doğal) Netice ollaraak kendi maskenizi kendiniz evde amade layabilirsiniz . Yüzdeki kıllara bitkisel(doğal) Netice hakkında izahat lar yazımızda yer almaktadır .


%100 Natural Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .
Yüzdeki Kıllara Bitkisel(doğal) Çözüm


    Yüz , insanın en önemsediği en büyük güzellik göstergesidir . Yüzdeki tüyler ise bu güzelliğe gölge düşürüyor . Peki yüzdeki tüyler yok edilir mi vede neşekilde ?

   Sevgili Melek’ler , yüzünüzde ki tüylerden tamamen vede hiiç para harcamadan natural 1 metod le kurtulmanız mümkün . Neşekilde mı ? Şimdi tarifini vereceğimiz karışım sayesinde .

Karışımın gereç listesi;

1 Yumurta akı

Yeteri kadar mısır unu

Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Karışımın tarifi;


    Bir kaba yumurta akını koyun , üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin vede yine yeteri kadar şeker ilave edin , iyice karıştırın . Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün . Kuruyana kadar bekleyin . Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek biçim de masaj yaparak soyun .

Bu karışım ne vakit aralıklarla yapılmalı ?

    Sevgili melek’lerim , bu karışımı haftada 4 kez uygulayın , 1 zaman sonra göreceksiniz ki yüzünüz de ki tüyler azalmış vede yok olmuş .


%100 Natural Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp