Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Yüzdeki Kıllara Bitkisel(doðal) ÇözümYüzdeki Kıllara Bitkisel(doðal) Çözüm Güzelliğinizi Gölgeleyen Yüzünüzdeki Kıllardan Kurtulmanın Zamanı Geldi    Yüzdeki kıllara bitkisel(doðal) çözüm ollaraak kendi maskenizi kendiniz evde hazırlayabilirsiniz . Yüzdeki kıllara bitkisel(doðal) çözüm hakkında açıklamalar yazımızda yer almaktadır .


%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .
Yüzdeki Kıllara Bitkisel(doðal) Çözüm


    Yüz , insanın en önemsediği en büyük güzellik göstergesidir . Yüzdeki tüyler ise bu güzelliğe gölge düşürüyor . Peki yüzdeki tüyler yok edilir mi vede nasıl ?

   Sevgili Melek’ler , yüzünüzde ki tüylerden tamamen vede hiç para harcamadan doğal 1 yöntemle kurtulmanız mümkün . Nasıl mı ? Şimdi tarifini vereceğimiz karışım sayesinde .

Karışımın gereç listesi;

1 Yumurta akı

Yeteri kadar mısır unu

Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Karışımın tarifi;


    Bir kaba yumurta akını koyun , üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin vede yine yeteri kadar şeker ilave edin , iyice karıştırın . Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün . Kuruyana kadar bekleyin . Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun .

Bu karışım ne vakit aralıklarla yapılmalı ?

    Sevgili melek’lerim , bu karışımı haftada 4 kez uygulayın , 1 süre sonra göreceksiniz ki yüzünüz de ki tüyler azalmış vede yok olmuş .


%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp