Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bit İçin Bitkisel(doðal) Çözüm

     Bit için bitkisel(doðal) çözüm ,bir mesele i için bitkisel(doðal) çözüm yolları hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .Bit için bitkisel(doðal) çözüm yolu hakkında daha teferruat lı veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz .

Bit , kanla beslenen , yumurta vede küçük , kaşıntılı ısırıklar bırakan ufak yaratıklardır . Üç tür bit vardır vede bunların hepsi bulaşıcıdır . Baş biti kafa derisinde yaşar; vücut biti giysilerde yaşar vede yalnızca gıdaalımı k için vücuda geçer; kasık bitiyse kasıktaki tüylerde yaşar vede küçük yengeçlere benzediklerinden ingilizce de “yengeç” (crab) ollaraak da bilinir . Bit umumiyetle , kişilerin yakın temas halinde bulunduğu durumlarda kolaylıkla yayılır .
Genel ollaraak bit emare leri arasında , bitin tesirli olduğu bölgelerde kaşıntılı vede kırmızı lekeler gözlemlenebilmektedir .

Bit için Doktor Önerileri
Baş biti , 2 hafta süreyle , haftada ikişer kez başınızı şampuanlayarak tesirli 1 biçimde Tedavi(iyileştirme) edilebilir . Her defasında , durulamadan önce , dolaşmış saçlarınızı ince dişli 1 tarakla özenle açın . Bu şekilde , böcek öldürücü losyonlar yada şampuanlar kullanmanıza lüzum kalmayacaktır . Vücut vede kasık bitlerini yok etmek için böcek öldürücü losyonlara lüzum duyulabilir . Kasık bitinin ortaya çıktığı durumlarda , eşinizin de bu ilaçlardan kullanması gereklidir .

Bitkisel(doðal) Bit Tedavi(iyileştirme) si vede Bit için Bitkisel(doðal) çözüm Önerileri
Bit için Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) ; Biberiye vede yabani kekik uçucu yağları baş bitinin Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılabilir . Her 1 uçucu yağdan altışar damlayı 2 fincan sıcak suya karıştırın vede şampuanlandıktan sonra durulama suyu ollaraak kullanın .
Bit taşıyan kişi tarafından kullanılmış olabilecek tüm havlu , çarşaf vede giysilerinizi sabunlu suda kaynatın vede sıcak 1 yerde kurutun . Tarak , fırça vede diğer saç gereç lerini 10 dakika süreyle sabunlu sıcak suda bekletin . Ya da bitin bulaşmış olabileceği eşyaları 2 hafta süreyle ağzı kapalı plastik torbalarda tutun . Böylece bit yumurtaları kırılacak vede bitler açlıktan ölecektir .

Evin bütün fertlerinin aynı anda bitkisel(doðal) bit Tedavi(iyileştirme) si olması gereklidir .

Çocuğunuzda bit varsa , bunu öğretmenine haber vermeniz iyi olur . Öğretmeniniz çocuğunuzun kim olduğunu belli etmeden , diğer velileri uyaracaktır .

Bu yazı , Bitkisel(doðal) Rejim sitesi için , bit Tedavi(iyileştirme) si , bit Tedavi(iyileştirme) sinde kullanılan ilaçlar , bit Tedavi(iyileştirme) sinde kati çözüm , bit Tedavi(iyileştirme) sinde bitkisel(doðal) çözüm , bitkisel(doðal) bit Tedavi(iyileştirme) si , bitkisel(doðal) bit ilacı , bit için bitkisel(doðal) çözüm , bit için bitkisel(doðal) ilaç , bit için bitkisel(doðal) yağlar , saç biti Tedavi(iyileştirme) si , vücut biti Tedavi(iyileştirme) si , kasık biti Tedavi(iyileştirme) si , kasık biti sebep olur , kasık biti emare leri hakkında Umumi veri vermek amacı ile yayınlanmıştır . İzinsiz kopyalanması vede kaynak göstermeden başka site vede medya araçlarında kullanılması yasaktır .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp