Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Yüz Sarkmalarına Bitkisel(doðal) Çözüm

      Yüz sarkmalarına bitkisel(doðal) çözüm ,yüzde oluşan sarkmaların giderilmesine yardımcı oluþan bitkisel(doðal) çözüm yolları hakkında veri ler aşağıdaki maklemizde yer almaktadır .Yüz sarkmalarına bitkisel(doðal) çözüm yolları hakkında daha teferruat lı veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz .

Mütehassız lar , yorgunluk , sürekli kilo alıp verme , stres gibi sebep lerden kaynaklı ollaraak yüz derisinde meydana gelen sarkmalara karşı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) lerin tesirli olduğunu emare yor . İşte yüz sarkmalarına karşı uygulanabilecek bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) ler…
Yorgunluk , sürekli kilo alımı vede verimi gibi sebeplerden dolayı yüz derisi sarkar . Kırışma olmaz fakat yüz , aşağı doğru uzamış hissi verir .

İşte böyle zayıf kalmış yüz derisini kuvvetlendirip , yüz kaslarını da güçlendirerek , yüzü eski haline getirmek vede tekrar güzelliğini kazandırmak gereklidir . İşte öneriler…

Aluç
Cildi besler . 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı aluç konur . (Kurutulmuş vede dövülmüş) 20 dakika demlenmeye bırakılır . Sonra temiz yüze bolca sürülür . 15 dakika sonra gülsuyu ile yüz silinir .

Adaçayı
Çeşitli esanslar vede hormon ihtiva eden adaçayı cilt için çok avantaj lıdır . 1 su bardağı sıcak suya 2 yemek kaşığı adaçayı yaprağı konur . 10 dakika demlenmeye bırakılır . Daha sonra bütün yüze 1 tülbent yardımı ile kompres yapılır . Cilt kaslarını güçlendirir . Sarkıklığın giderilmesine yardımcı olur .

Nane
Cildi çok kuvvetlendirir . 1 bardak kaynar suya 1 çorba kaşığı kuru nane konur . 15 dakika süzülür . Akşam temiz yüze bolca sürülür . Kendi halinde kurumaya bırakılır . Sarkma başlamadan kullanmakta avantaj vardır . Sarkmayı önler . Ayrıca , mevcut durumu Tedavi(iyileştirme) edici özelliği de vardır .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp