Bitkisel Sağlık Ürünleri

Miyomun Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) si

        Miyomun bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) si ,miyom hastalığının Tedavi(iyileþtirme) sine yardımcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) kürü hakkında veri ler aşağıdaki yazýmýzda yer almaktadır .Miyom rahatsızlığının bitkisel(doðal) Tedavi(iyileþtirme) si hakkında daha  aþýrý veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize muhakkak göz atmanızı öneririz .

Miyom Hastalığının Tedavi(iyileþtirme) sine Yardımcı Bitkiseş Kürü ;

Malzemeler:
* Aslan pençesi
* Civan perçemi
* İsteğe göre bal

Hazırlanışı:
Yarım litre suyun içerisinde 1 tutam katiyen npençesi ilave edin .Belirli 1 müddet kaynatıldıktan sonra .Ilımaya bırakılır .Daha sonra isteğe göre bal ile tatlandırılarak her sabah içilir .

Akşamları ise yukarıda anlatılan kürden farklı ollaraak katiyen npençesi yerine civanperçemi kullanarak yapın vede sadece akşamları için .
20 gün boyunca her sabah katiyen npençesi kürü vede her akşam civanperçemi şeklinde aralıksız uygulayın .20 gün netiticesinde 1 hafta ara verin vede 1 20 gün gün daha uygulamaya Daimi edin .Bu şekilde hem miyoz , menepoz gibi kadın odaklı sorunlarınıza çare bulurken hemde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamış olacaksınız .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp