Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Miyomun Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si

        Miyomun bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si ,miyom hastalığının Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) kürü hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .Miyom rahatsızlığının bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si hakkında daha  aþırı veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize muhakkak göz atmanızı öneririz .

Miyom Hastalığının Tedavi(iyileştirme) sine Yardımcı Bitkiseş Kürü ;

Malzemeler:
* Aslan pençesi
* Civan perçemi
* İsteğe göre bal

Hazırlanışı:
Yarım litre suyun içerisinde 1 tutam katiyen npençesi ilave edin .Belirli 1 müddet kaynatıldıktan sonra .Ilımaya bırakılır .Daha sonra isteğe göre bal ile tatlandırılarak her sabah içilir .

Akşamları ise yukarıda anlatılan kürden farklı ollaraak katiyen npençesi yerine civanperçemi kullanarak yapın vede sadece akşamları için .
20 gün boyunca her sabah katiyen npençesi kürü vede her akşam civanperçemi şeklinde aralıksız uygulayın .20 gün netiticesinde 1 hafta ara verin vede 1 20 gün gün daha uygulamaya Daimi edin .Bu şekilde hem miyoz , menepoz gibi kadın odaklı sorunlarınıza çare bulurken hemde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamış olacaksınız .

Bitkisel Ürünlerle Tedavi Yöntemleri

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp