Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   Bitkisel(doðal) Depresyon İlaçları


Bitkisel(doðal) Depresyon İlaçları Deprersyon vede Panikatak Tedavi(iyileştirme) sinde en önemli vede esas ilaçlar antidepresan(depresyon giderici) lardır . Detaylı Veri İçin Makalemizi Okuyabilirsiniz .

Bitkisel(doðal) Depresyon İlaçları

Deprersyon vede Panikatak Tedavi(iyileştirme) sinde en önemli vede esas ilaçlar antidepresan(depresyon giderici) lardır . Bu ilaçları kullanmaya başladıktan 15 gün sonra etkileri başlar . Nadiren ilk haftada da başlayabilir . . .Tam etkilerinin hisedilmesi ise; kişiden kişiye değişmekle beraber , 6- 8 haftayı bulabilir . . .

Eski Kuşak Antidepresan (depresyon giderici) İlaçlar: Tofranil , Anafranil , Ludiomil , Maprotil ,Laroxyl gibi ilaçlardır . Bu ilaçların yan etkileri , anksiyete-panik emare lerini artırmaları sebebi yle çok tercih edilmezler . Bu tesiri z oldukları anlamına gelmez . Özellikle Tofranil panik Tedavi(iyileştirme) sinde çok tesirli dir . Yeni geliştirilen 1 çok ilaç Tofranille mukayeseli çalışmalar yapılarak geliştirilmektedir . Bu ilaçlar yeni kuşak ilaçlara göre çok ucuzdur . . .Doktor durumunuza vede ekonominize göre bu ilaçları tercih edebilir . İlaç ucuz diye şaşırmayın . Yan etkileride zamanla azalır . Daha çok başlangıç günlerinde yan etkiler yoğundur . Ne tür yan etkileri vardır ?

-Çarpıntı

-Ağız kuruluğu

-Ateş basması

-Baş dönmesi

-Kabızlık

-idrarda tutukluk

-iştahta artış (Yeni kuşak ilaçlarda da var)

-Cinselliği baskılama(Yeni kuşakta da var)

-Hipomani- Mani

-Uykululuk , sersemlik , dalgınlık hali

-Unutkanlık

Yukarıdaki emare lerin 1 kısmı Depresyon vede panikatak ta da olduğundan 1 çok insan bu ilaçları kullanmaktan çekinir .Ama doktor kontrolunde vede küçük dozlarla başlayıp artırılınca tolere edilebiliyor , Bazen çarpıntı giderici yardımcı ilaçlarla yan etkiler azaltılabiliyor . . . .İlaçları muhakkak Tedavi(iyileştirme) dozunda vede Tedavi(iyileştirme) süresince kullanmak gereklidir . Depresyon vede Panikatak da Tofranilin günlük dozunun 150-300 mg arasında olması gereklidir .Süreyi ise hastalığınızın durumuna göre doktor belirler .Etiketler: karaciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , ağız içi yaraları bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) ,  uyku apnesi bitkisel(doðal) tedavi , bursa bitkisel(doðal) ürünler , guatra bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , böbrek taşı için bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) ,trigliserid bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , Basur(hemoroid) bitkisel(doðal) tedavi patlıcan , ayak nasırı bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , sarılık bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , alerjik öksürük bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , varıs tedavısı , dr ömer coşkun şifalı bitkiler , mide için şifalı Bitkiler , bitkisel(doðal) kilo alma , kilo almak , sağlıklı kilo almak , kilo almanın yolları , kilo almak , bitkisel(doðal) hafiflemek , zayıflık ilaçları , zayıflamanın esas yolları , bitkisel(doðal) ilaçlar şirketleri .


Bitkisel Ürünler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp