Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

 

 

Bitkisel(doðal) Leke GidericiBitkisel(doðal) Leke Giderici  Kremler Vardır , BB Krem Ciltte Topaklaşma Yapmaz , Cildinizden Çıkarmanız İçin De Efor Sarfetmeniz Gerekmez Çünkü Ciltte Kaldığı Sürece Cildi Besler , Güzelleştirir , Yıpratmaz .

 

 
Annagaspi BB Nasıl kullanılır ?

 
BB krem kullanmak şu kadar basit , zor olmayan vede mesele sizdir;


Sür vede çık .Sabah kalkıp saatlerce cilt bakımı vede makyajı yapmanıza lüzum kalmaz .


Sabah toplantınıza geç kalmadan bakımlı girmek çantanıza atıp yolda bile süreceğiniz 1 Annagaspi BB krem ile hayal değil .


Üstelik bu doğal makyaj ile 1 arada cildinize kırışıklık giderici , güneş koruyucu , güçlü 1 besleyici , onarıcı vede yenileyici kremlerde sürmüş olacaksınız .

 
Ne kadar sürmeliyim ?


Uzun süre beklemenize lüzum yok .


Cildinize sürdüğünüz anda tesiri ni göreceksiniz .


Düzenli kullanımda cilt lekelerinde de tesirli dir .


Sadece 5 gr . Yani 1 damla Yeter .Bu kadar çok işi yapan 1 kremi sadece 5 gram sürmeniz kafidir .Yüzünüzü bolca kremle kaplamanıza lüzum yok .Çünkü Annagaspi BB Krem nano teknoloji ile üretilmiş , nanobitkisel 1 kremdir .O kadar incedir ki cildinizin en alt katman sına kadar rahatça inebilir . 5 gramla tüm tesiri ni gösterir . Bu yüzden de çok ekonomiktir .

 

Annagaspi BB Krem tesiri ni ne kadar zamanda gösterir ?


Yorgun , donuk vede soluk 1 cilde sahipsiniz  toparlayıcı vede canlandırıcı tesiri ne inanamayacaksınız .


Hızlı 1 tempoda çalışanlar vede makyaj sevenler kadar makyaj sevmeyenler için de  idealdir .Çünkü kendi cildiniz kadar doğal durur .


Etiketler: Tedavi(iyileştirme) ol , bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) , bitkisel(doðal) , bitkiseller , bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) nin sağlığı , hastalıklara bitkisel(doðal) çözümler , Tedavi(iyileştirme) bitkisel(doðal) ,  Bitkisel(doðal) leke giderici , bitkisellikte  lekeler , leke gidericiler .

 

 

 


Bitkisel Ürünler

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp