Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kırışıklık Giderici Bitkisel(doðal) Yağlar
Kırışıklık Giderici Bitkisel(doðal) Yağlar vede Uygulanışı

   Bitkisel(doðal) yağlar günümüzde birçok sağlık sorunlarının giderilmesinde kullanılabilir . Bitkisel(doðal) yağlar vede %100 bitkisel(doðal) ürünlerimiz hakkında gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz .

Her derde çözümyolu % 100 bitkisel(doðal) ürünlerimizin bulunduğu sayfaya ulaşmak için tıklayınız . . .

Kırışıklık Giderici Bitkisel(doðal) Yağlar vede Uygulanışı   Ciltteki kırışıklıklar her kadının kabusudur . İşte kırşıklıklardan kurtulmak için maske tarifleri . . .Kadının güzellik sırrı buzdolabında saklı . . .
Yumurta akı-bal maskesi:

   1 yumurta akı ile 2 yemek kaşığı çiçek balı iyice karıştırılır , yüze sürülür vede 20 dakika etkilenmeye bırakılır . Süre netiticesinde yüz ılık suyla yıkanır .Her gün ısırganotu çayı ile yıkanan yüz gerginleşir .Kaymak , Elma maskesi:

   Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş 1 elma vede üç kaşık kaymağı mikserle 1 kaç dakika karıştırmanız yeterli . Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz 1 bezle yüzünüzü kapatın . Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin vede yüzünüzü ılık suyla temizleyin .


Avantaj sı:

   Kaymak cildi yumuşatır , nemlendirir vede cilde elastikiyet kazandırır . Kırışıklara karşı da tesirli dir . Elma ise cildin diri kalması için önemli bir besindir .Ihlamur Maskesi:

   Bir miktar ıhlamurun çiçek vede yapraklarını ezin . Daha sonra süt vede salatalık suyu ilave ederek krem kıvamına gelinceye kadar yoğurun vede gece yatmadan önce cildinize iyice sürün .Bu maskeyi haftada 2 kez uygulayabilirsiniz .Badem Yağı:

   Aynı miktarlarda acı badem yağı , pirinç unu vede 1 yumurtanın sarısını bir kabın içinde iyice karıştırın .Daha sonra krem kıvamına gelinceye kadar süt ilave ederek yoğurun .Hazırladığınız kremi banyodan 1 saat önce cildinize masaj yaparak sürün .Bu maskeyi haftada 1 kez uygulayabilirsiniz .Bal Maskesi

1 Çorba kaşığı bal ,
1 fincan limon ,
2 adet yumurta akı ,
1 çorba kaşığı badem yağı ,
yarım fincan süt karştır kırışık bölgelere uygula .Kırışıklık Maskesi

1 tatlı kaşığı zeytinyağı
1 tatlı kaşığı şap tozu
1 adet yumurta akı
Tüm gereç leri karıştırın cildinize uygulayın . 20 dakika bekletip yıkayın .Kırışıklık Maskesi

1 tatlı kaşığı pastane mayası
1 yumurta akı
Malzemeleri karıştırıp cildinize uygulayın . 20 dakika bekletip ılık su ile yıkayın .Kırışıklık Maskesi

Soya fasulyesi unu
3 yumurta akı
1 fincan süt
1 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı tereyağı


   Tüm gereç leri karıştırıp hamur haline getirin . Elde ettiğiniz hamuru güneşte kurutun vede ovarak toz haline getirin . Üzerine 1 tatlı kaşığı tereyağı vede 1 tatlı kaşığı bal ilave edin . Elde ettiğiniz karışımı cildinize sürün en az 1 saat bekletin .Her derde çözümyolu % 100 bitkisel(doðal) ürünlerimizin bulunduğu sayfaya ulaşmak için tıklayınız . . .


Etiketler: bitkisel yağlar , bitkisel yağlı cilt , bitkisel(doðal) yağlı ciltler , kara nokta , Sivilce(akne) (akne) , sivilceler , maske , geniş gözenek , geniş gözenekler , güçlü bitkisel(doðal) yağlar , bitkisel yağlar salgılama , bitkisel(doðal) yağlar salgılayan , bitkisel(doðal) yağlar salgılaması , güçlü bitkisel yağlar salgılaması , bitkisel(doðal) yağlı yüz , cilt , cilt sağlığı , bitkisel , bitkisel ürün , bitkisel(doðal) ilaç , bitkisel(doðal) ilaçlı , bitkisel(doðal) yağlı cilt için , bitkisel(doðal) yağlı yüz için , bitkisel yağlı cilt için , bitkisel(doðal) yağlı ciltler için , bitkisel(doðal) yağlı ciltler için , bitkisel(doðal) yağlı cilt için bitkisel ürün , bitkisel(doðal) yağlı cilt için bitkisel ürünler , bitkisel(doðal) yağlı ciltli kişi , bitkisel(doðal) yağlı yüz , yüz sabunu , cilt sabunu , bitkisel(doðal) yağlı cilt sabunu , bitkisel yağlı cilt için losyon , cilt losyonu , yüz losyonu , losyon , nem , nemlendirici , nemlendiricili , nemlendirici krem , nemlendiricili krem , bitkisel(doðal) yağlar sızması , kükürt , kükürtlü sabun , koruyucu , yosun , pekiştirici , sütlü , süt , sütlü sabun , sütlü krem , doğal maske , doğal cilt maskesi , doğal yüz maskesi , koruyucu maske , koruyucu , koruyucu yüz maskesi , doğal koruyucu maske , doğal , doğal maskeler , kil , kil maskesi , doğal kil , doğal kil maskesi , kil içeren , kil bulunan , kil olan , dove bitkisel(doðal) yağlar krem , vücut bitkisel yağlar ürünler , loreal bitkisel(doðal) yağlar krem , nivea q10 bitkisel(doðal) yağlar , karın bitkisel(doðal) yağlar krem , avior bitkisel(doðal) yağlar jel , bitkisel(doðal) yağlar korse , bacak bitkisel yağlar krem , clinique gözenek bitkisel(doðal) yağlar , saç bitkisel(doðal) yağlar bitkiler , kalça bitkisel(doðal) yağlar kremler , arko bitkisel(doðal) yağlar krem , elancyl bitkisel(doðal) yağlar , roc bitkisel(doðal) yağlar krem , rahim(uterus) bitkisel(doðal) yağlar hareketler , loreal cilt bitkisel(doðal) yağlar , cilt bitkisel(doðal) yağlar bitkiler , gözenek bitkisel yağlar ürünler , bitkisel(doðal) yağlar avantaj ları , doğal bitkisel(doðal) yağlar , saç için bitkisel yağlar , sıkılaştırıcı bitkisel(doðal) yağlar , yağ yakıcı bitkisel(doðal) yağlar , yağ yakan bitkisel(doðal) yağlar , çatlaklar için bitkisel(doðal) yağlar , bitkisel(doðal) yağlar nelerdir , selülit için bitkisel(doðal) yağlar , göbek eriten bitkisel(doðal) yağlar , inceltici bitkisel(doðal) yağlar , bitkisel inceltici yağlar , şifalı bitkisel(doðal) yağlar , kırışıklık için bitkisel yağlar , cilt lekeleri için bitkisel(doðal) yağlar , bitkisel(doðal) yağlar vede özellikleri , yüz için bitkisel(doðal) yağlar , vücut sıkılaştırıcı bitkisel(doðal) yağlar , zayıflatan bitkisel(doðal) yağlar , zayıflatıcı bitkisel yağlar , cilt sıkılaştırıcı bitkisel(doðal) yağlar , kuru ciltler için bitkisel(doðal) yağlar , kırışıklık giderici bitkisel yağlar , ağrılar için bitkisel(doðal) yağlar , organik bitkisel(doðal) yağlar , saç dökülmesi için bitkisel(doðal) yağlar

Bitkisel Yağlar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp