Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

BAŞ DÖNMESİ NE İYİ GELİR


''Baş dönmesine ne iyi gelir ?'' Sorusuna yanıt ollaraak kullanabileceğiniz veri ler bu yazıda yer almaktadır . Baş dönmesini önlemek için vede bu soruna çözüm ollaraak iyi beslenilmesi şart koşulur .

Baş dönmesinin önüne geçmek için aþırı tuzdan kaçınarak hipertansiyonun sebep olacağı baş dönmesi mani lenebilir . Kansızlığa karşı demir vede B-12 vitamini içeren et , yumurta vede sebze yemeli . Potasyum açısından varlıklı portakal , mandalina vede muz da baş dönmesi için avantaj lıdır .

Yumurta vitamin deposu

- Sağlıklı yaşam açısından lüzumlu A , D , E vede B grubu vitaminleri başta olmak üzere birçok vitamini vede proteini önemli oranda içeriyor .

- Çocukların fiziksel vede zihinsel gelişimi açısından büyük önem taşıyor .

- Beynin gelişiminde önemli rol oynar .

- Kansızlığa iyi gelir .

- Vücut yağının kaybedilmesinde tesirli olur .


Hamilelikten kaynaklanan günün her saatindeki bulantı , baş dönmesi vede kusmalardan kurtulabilmek için 1 çay bardağı sıcak suya 1 kahve kaşığı ufalanmış nane konur . 5 dakika sonra süzülür . Ilık ılık günde 3-5 çay bardağı içilir . Bunun içerisine 1 dilim limon da atılırsa daha iyi olur . Nane aþırı koyulmamalı aksi halde buantıyı arttırır . . .ETİKETLER: baş , dönmesi , baş dönmesi ne iyi gelir , baş dönmesine ne iyi gelir , baş dönmesi , baş dönmesine çare , baş dönmesi Tedavi(iyileştirme) ,Baş Dönmesi

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp