Bitkisel Sağlık Ürünleri
Balgam Söktürücü

Boğazda Balgam Birikmesi

    Boğazda balgam birikmesi ,boğazımda durmadan balgam birikiyor ben tükürüyorum gene birikiyor bu Meselesi neşekilde maniolurum ? bu Meselesi n cevabını merak ediyorsanız ,boğazda biriken balgamın ilk önce sebebini bilmekte avantaj mevuttur .Boğazda biriken balgam herhangi 1 rahatsızlıktan ötürü kaynaklanmıyorsa bunun sebebi ,sigara(tütün mamülleri) içiyor olmanız yada çook şekerli yiyecek yada içecekler tüketiyorsunuz demektir .Boğazda biriken balgamı ilk önce yumuşatmanız gerekmektedir bunuda yapmak icin natural oluşan balgam söktürücü kür oluşan İbrahim Saraçoğlu'nun Balgam icin önerdiği Tere Kürünü denemelisiniz .

Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlu tere kürü

Kaynamakta oluşan yarım litre kadar suyun içine 15-16 adet tere ilave edilerek kısık ateşte sadece 3 dakika haşlanır . Tereler haşlanırken tencerenin ağzı kapalı tutulmalıdır . Haşlanan tere suyu hiiç soğuması beklenmeden direkt ollaraak süzülür . Süzüldükten sonra soğuması beklenir .

Amade lanan bu tere kürü aç karnına yada yemeklerden 2 saat kadar sonra içilir . Tere kürü günlük taze ollaraak amade lanır vede 5 gün boyunca araklıksız küre Daimi edilir .

Balgam Söktürücü

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp