Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Balgam Sökücü

     balgam sökücü ,Prof .Dr balgam söktürü bitkiler vede bu bitkilerle basitce hazırlanabilen yardımcı Tedavi(iyileştirme) yöntemlerini 1 söyleşide paylaşarak bu Meselesi yaşayanlara kolaylık sağlamıştır . 'ye sorulan günümüzde balgamlı öksürük vede nasıl balgam atılır sökülür suali na şu şekilde yanıt vererek söyleşiye Daimi etti .

Günümüzde , balgam herkesin hemen , hemen belli başlı sorunlarından 1 tanesidir . Balgamı Umumi ollaraak tetikleyen unsurlar sigara(tütün mamülleri) vb kötü alışkanlıklardan meydana gelmektedir . Balgamın çeşitleri vardır . Kanlı balgam , öksürük ile 1 arada gelen balgamlar , umumiyen balgamlar sabahları daha çok sık göz önüne çarpmaktadır .

Bunun sebebi gece dinlenen vücut sabah mikroplarını balgam şeklinde dışarıya atıyor . Her insan balgamla vücudundaki mikropları dışarı atamaz . Bünye vede sağlık kişilere göre değişim göstermektedir . Balgam yolunu kullanamayan 1 hasta , başka şekillerde vücuttan kötü mikropları atar . Balgam söktürmenin bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) lerini vede çeşitlerini , Profesör Doktor şöyle sıraladı .

Keçi boynuzu balgam Tedavi(iyileştirme) sinde en tesirli Gıda kaynağıdır . 7-8 adet keçi boynuzunu soğuk suda güzelce yıkadıktan sonra küçük , küçük parçalara bölün . Daha sonra ocağa yarım litre 500 ml su koyarak hafif ateş de kaynamaya bırakın . Ufak , ufak böldüğümüz keçi boynuzlarını içine atarak kaynamaya bırakınız .

Kaynama işlemi tamamlandıktan sonra , bu suyun soğumasını bekliyoruz . Soğuduktan sonra kavanoz yada cam 1 şişeye kapatıp , buzdolabımıza koyuyoruz . Bu karışımı yaklaşık ollaraak yaptık dan sonra üç gün suretle buzdolabında tutabilir , vede tüketebilirsiniz . Her gün sabah kahvaltısı yapmadan önce vede akşam yemeği yemeden önce 1 çay bardağı tüketmeniz , kafidir . Keçi boynuzunu bal ile karıştırıp da tüketebilirsiniz .

Balgam Söktürücü

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp