Bitkisel Sağlık Ürünleri
Balgam Söktürücü

Balgam Söktürücü İlaç

     Balgam söktürücü ilaç ,balgam tek başına ollaraak 1 Rahatsızlık sayılmaz vede üst solunum yollarında biraz balgamın bulunması olağan dir .Balgam kişiye her sabah yada günün başka saatlerinde rahatsızlık veriyorsa eğer bu Hal 1 hastalığın habercisi meydana gelebilir .Prof .Dr .İbrahim Saraçoğlu balgam söktürücü ollaraak keçi boynuzuyla yapılan kürü balgam rahatsızlığı oluşan kişilere tavsiye yor .

Prof . Dr . İbrahim Saraçoğlunun tavsiye ettiği balgam sökücü Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı olacak bitkisel  keçiboynuzu kürü;


Amade lanışı:
Orta büyüklükte 6-7 adet keçiboynuzunu soğuk su ile yıkadıktan sonra küçük küçük parçalara ayırarak kaynamakta oluşan yarım litre suya atın vede kısık ateşte 7-8 dakika kaynatın .

Soğuduktan sonra süzerek suyunu cam 1 şişeye koyun .Buzdolabında 3 gün saklayabilirsiniz .

Uygulanışı:
Her gün sabah kahvaltısında vede akşam yemeğinden önce 1 çay bardağı için .20 gün ara vermeden uygulayın .yirmi gün tamamlandıktan sonra özdeş biçim de onbeş gün daha uygulayın .Onbeş günlük kürü uygularken 1 çay bardağı içine 1 çay kaşığı bal ilave ederek karıştırın .

Keçiboynuzu kürünü uygularken sabah kahvaltısında farklı ca bal tüketmeyin .Kür icin keçiboynuzu suyu her 3 her gün 1 taze ollaraak amade lanmalıdır .


Balgam Söktürücü

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp