Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Terlemeye Bitkisel(doðal) Çözüm

Terlemeye bitkisel(doðal) çözüm , aşırı terleme neticesi vücuttan yayılan kötü kokunun giderilesi için geliştirilen bitkisel(doðal) yöntemler hakkında bilgiler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .

Terlemeye bitkisel(doðal) çözüm hakkında daha aþırı veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz .

Terlemeye karşın önlem alabileceğimiz bitkisel(doðal) çözümler sadece vücudun gerektiği kadar ki teri atabilmesine olanak gösterirken aşırı terlemeyi de önlemeye yaramaktadır .

Bitkisel(doðal) çözüm mütehassız ı tarafınca aşırı terlemeye karşın uygulanabilecek bitki bitkisel(doðal) formülde şu şekildedir .

Yöntem 1 ;

İlk ollaraak 1 bardak kaynar su hazırlanır , içerisine ada çayı eklenir ve 1 süre beklenir , bu bekleme ardından 1 bardak içilir , Her gün düzenli şekilde yapılacak oluþan bu formül kişinin aşırı terlemesini önlemektedir . Ama bunu yanı sıra ollaraak her gün nane suyu içilerek de terlemeler kafi dereceye düşmektedir .

Yöntem 2 ;
Terlemeye Karşı Nasıl Önlem Alabiliriz…

• Rahat vede hava alan kıyafetleri tercih edin .

• Özellikle pamuklu kıyafetler giyin .

• Vücudunuzun temizliğine özen gösterin .

• Özellikle koltukaltında oluşan istenmeyen tüylerinizi alıp ter kokusuna büyük ölçüde mani meydana gelebilir siniz .

• Kahve , alkol vede yakıcı gıdalardan uzak durun .

• Zeytin yapraklarından yapılmış çay düzenli tüketildiği vakit terlemeyi engelliyor . Temizlenerek yıkanmış 1 yemek kaşığı dolusu zeytinyaprağını , 150 ml . suda kısık ateşte 3-4 dakika kaynatıp elde edeceğiniz çayı , sabah-akşam günde 2 kere tüketebilirsiniz .

• Saf mersin suyu da hem antiseptik etkiye sahip , hem de ter kokularına ve terlemeye karşı tesirli doğal 1 çözüm . Özellikle saf doğal zeytinyağlı defneli sabunla yıkandıktan sonra , 1 parça pamuğa dökeceğiniz mersin suyu ile koltuk altlarınızı vede terden şikayet ettiniz diğer bölgelere sürebilirsiniz .

• Gülsuyu’nun tonik tesiri var . Arzu edenler alternatif ollaraak saf gülsuyunu tercih edebilirler .

 

 

Etiketler: Terlemeye Bitkisel(doðal) Çözüm , terleme ,aşırı terleme , bitkisel , çözümler , terlemeye çözümler , bitkisel(doðal) çözümler ,terlemeye bitkisel(doðal) çözümler


Aşırı Terleme


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp