Bitkisel Sağlık Ürünleri
Aşırı Terleme

Terlemeye Bitkisel(doğal) Çözüm

Terlemeye bitkisel(doğal) çözüm , aşırı terleme (hiperhidroz) neticesi bedende n yayılan kötü kokunun giderilesi icin geliştirilen bitkisel(doğal) metod ler hakkında bilgiler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .

Terlemeye bitkisel(doğal) çözüm hakkında daha aşırı veri sahibi olmak icin aşağıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye riz .

Terlemeye karşın tedbir alabileceğimiz bitkisel(doğal) çözümler sadece bedeni n gerektiği kadar ki teri atabilmesine olanak gösterirken aşırı terleme (hiperhidroz) yi de tedbir eye yaramaktadır .

Bitkisel(doğal) Netice mütehassızı Ahmet Maranki tarafınca aşırı terleme (hiperhidroz) ye karşın uygulanabilecek bitki bitkisel(doğal) formülde şu biçim dedir .

Metod 1 ;

İlk ollaraak 1 bardak kaynar su amade lanır , içerisine ada çayı eklenir ve 1 zaman beklenir , bu bekleme ardından 1 bardak içilir , Her gün düzenli biçim de yapılacak oluşan bu formül kişinin aşırı terleme (hiperhidroz) sini önlemektedir . Ama bunu yanı sıra ollaraak her gün nane suyu içilerek de terlemeler kafi dereceye düşmektedir .

Metod 2 ;
Terlemeye Karşı Neşekilde Önlem Alabiliriz…

• Rahat vede hava alan kıyafetleri tercih edin .

• Hususiyetle pamuklu kıyafetler giyin .

• Vücudunuzun temizliğine itina gösterin .

• Hususiyetle koltukaltında meydana gelen istenmeyen tüylerinizi alıp ter kokusuna büyük oranda mani meydana gelebilir siniz .

• Kahve , alkol vede yakıcı gıdalardan uzak durun .

• Zeytin yapraklarından yapılmış çay itinalı tüketildiği vakit terlemeyi engelliyor . Temizlenerek yıkanmış 1 yemek kaşığı dolusu zeytinyaprağını , 150 ml . suda kısık ateşte 3-4 dakika kaynatıp elde edeceğiniz çayı , sabah-akşam günde 2 kere tüketebilirsiniz .

• Saf mersin suyu da hem antiseptik etkiye sahip , hem de ter kokularına ve terlemeye karşı tesirli natural 1 çözüm . Hususiyetle saf natural zeytinyağlı defneli sabunla yıkandıktan sonra , 1 parça pamuğa dökeceğiniz mersin suyu ile koltuk altlarınızı vede terden şikayet ettiniz diğer bölgelere zaman bilirsiniz .

• Gülsuyu’nun tonik tesiri var . Arzu edenler alternatif ollaraak saf gülsuyunu tercih edebilirler .

 

 

Etiketler: Terlemeye Bitkisel(doğal) Çözüm , terleme ,aşırı terleme , bitkisel , çözümler , terlemeye çözümler , bitkisel(doğal) çözümler ,terlemeye bitkisel(doğal) çözümler


Aşırı Terleme


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp