Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Erkeği Azdırmak İçin Ne Yapmalı

 Erkeği Azdırmak İçin Ne Yapmalı Hakkında Detaylı Veri ler Yazımızda Yer Almaktadır . . .

 

Erkeğinizi çıldırtın ! "Seni deliler gibi istiyorum" dediğini duymak ister misiniz ? O halde biraz çılgın olun ! Bu ilkeye göre hareket edenler için hep "kötü kız" kavramı kullanılır , amma ne hikmetse kötü kızların arkasından 1 düzine erkek koşar . Erkekleri nasıl oluyor da bu kadar çekebiliyorlar , hiç düşündünüz mü ? Yazımızda birkaç "Kötü kız" davranışından bahsedeceğiz . Bunlar hem hoşunuza gidecek hem de denedikten sonra siz de "sıcak kadın" kategorisine gireceksiniz . Etkileyici giyinin ! Erkekleri kendinize çekmek istiyorsanız , giyim tarzınızın önemini bilmelisiniz . Poponuzu fakat kapatabilen etekler , göğüslerinizi neredeyse açıkta bırakan bluzlar zor olmayan kızlara kalsın , siz daha tesirli 1 yöntem deneyin ! "Hot Relationships" (Sıcak İlişkiler) adlı kitabında yazar Tracey Cox şöyle 1 yöntem öneriyor: "İlk görüşte kıyafetleriniz çok olaðan meydana gelebilir , fakat gizli yönleri yanınızdaki erkeği çılgına çevirebilir . İşte o gizli ayrıntıları en beklenmedik vakitler da açığa çıkarın ." Gereksiz aksesuvarlardan kurtulursanız sevgiliniz ayaklarınıza kapanır . İç çamaşırı giymeden 1 yere gitmek ani seriven lara açık olmak demektir . Bazı durumlarda ise , vücudunuzu örtülü tutmak da coþku verici meydana gelebilir .
Çok tesirli 1 yöntem daha: Onu korkutun , sonra endişelerini giderin . Bir an sizi çok zor olmayan görecek , amma öyle olmadığınızı anlayınca ayaklarınıza kapanacak . vv
Erotik Konuşun ! Herhangi 1 konuyu konuşur gibi yatak konularına girin , erkeğiniz çok etkilenecektir .
O kadar açık olamayanların üzülmesine lüzum yok: Doğru ses tonuyla , doğru bakışlarla söylenen zor olmayan cümleler bile başdöndürücü meydana gelebilir : "Exhibitions for the Shy" (Utangaçlar İçin Teşhirler) adlı kitabında yazar Carol Queen birbirinden etkileyici yöntemler öneriyor: "Diyelim ki yemek yediniz . Bitirdikten sonra , en seksi bakışınızla vede elinizi bacaklarına koyarak hâlâ aç olduğunuzu söyleyin . Mesajınızı anlayacaktır ."
Onu coþku lı 1 bekleyiş içine sürükleme yöntemi de oldukça tesirli . İşyerine 1 e-posta gönderip şunları yazın: "Akşama sana ne yapacağımı 1 bilsen . . ." Bu e-postayı alan erkeğin gün boyu akşamla alakalı fanteziler kuracağından emin olun !
Herkesin içinde yüreğini hoplatın ! Terbiyeli kızlar toplum içindeyken öpüşmez , erkeklerine sarılmaz . Siz siz olun , "Kötü kız" kurallarını uygulayın ! Sizin kadar sıcak 1 kadını elde ettiği için erkeğiniz kendinden gurur duyacaktır . "The Bad Girls Guide to Getting What You Want (Kötü Kızların İstediklerini Elde Etme Rehberi) adlı kitabında yazar Cameron Tuttle , "Cinsel arzularınızı herkesin içinde anlatım etmek sizi çılgın vede istediğini koparan 1 kadın ollaraak gösterir . Erkeğiniz ise , size karşı koyamaz" diyor .
Bir daha dışarı çıktığınızda , sosyal kurallara aþırı takılmayın vede ellerinizi erkeğinizin gömleğine sokmaktan çekinmeyin . Restoranda otururken masa altındaki ayak oyunlarını unutmayın: Ayaklarına dokunmakla sınırlı kalmayın , ara sıra ayağınızla bacağından yukarı , bildiğiniz yere ulaşın . Kalabalık yerlere gittiğinizde her fırsatta göğüslerinizle sırtına yada kollarına dokunun .
Yatakta sert davranın ! Tatlı , yumuşak romantizmin tadını herkes bilir , biraz vahşi olmayı denemeye ne dersiniz ? Yatakta hırçın olmak erkekleri baştan çıkarır .

 

Etiket:   kadın azdıranın tesiri ,  fly spanish , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar anlamı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar bitkisi , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar çayı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar etkileri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar avantaj ları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar ilacı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hazırlanışı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar neye avantaj , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar yanetkileri , Bayan Azdırıcılar ,Spanish Fly Nedir , Golden Lovita Kullananlar ,Bayan Azdırıcılar .


Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp