Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   Kadınları Azdıran Sözler


Kadınları Azdıran Sözler için pek çok yöntem vede teknikler ile başarılı sonuçlar elde edilmeye çalışılmıştır vede sevdiğinizi elde etmek için kadın azdırma yöntemi vede teknikleri mevcuttur . Sevdiğinizi kadını azdırma yöntemlerini kullanarak elde edebilmeniz mümkündür .

Kadınları  Azdıran Sözler ?

1 . Orgazm sigara(tütün mamülleri)si'ni orgazm olduktan sonra degil , meydana gelirken için . . .

2 . Bütün kadinlar klitorislerinin uyarilmasindan hoslanirlar vede soylu ollaraak bu yolla orgazma ulasirlar . Sevgilinizin klitorisini önce yumusak , sonra aþırıısı li 1 biçimde uyarin . "Klitorisine dikkat et sevgilim" , "Klitorisini zararli dis etkenlerden koru" , "Sevgilim klitorisine dikkat et yoksa olacaklara karismam" gibi . . . bu klitoral uyarilar onu çildirtacaktir .

3 . "Sevismenin telefonla bölünmesi" klisesinde 1 devrim yapin . Tam sevismenin en coþku li yerinde "Ben 1 telefon edeyim , öyle Daimi edelim" deyin .

4 . Yatakta kulagina açik saçik sözler söylemeniz onu çok tahrik edecek vede içindeki sehveti uyandiracaktir . . . Dudaklarinizi kulagina yapistirin vede belden asagi konusun , yakinlarina küfür edin . Kati likle çildiracaktir .

5 . Uzun 1 ön sevisme iyidir . Kulak memelerini birer saat öptükten sonra , yarimsar saat de gögüslerini öpün . Katlanmakta israr ediyorsa , tek tek her parmagini dudaklarinizin arasina alin vede en az onar dakikadan önce birakmayin . . . Kati likle çildiracaktir . . . Çildirmadiysa , ayni islemi ayak parmaklarina inip tekrarlayin .

6 . Vücuduna sarap döküp için , diðerbir deyiþle nda kuru yemisi gözardı etmeyin . . . Sicak sarap olursa daha da iyi .

7 . Erken bosalma , karsilikli tatminin bas düsmanidir . Klasik yöntemi uygulayin . Biliyorsunuz , sevisirken zihninizden matematik hesaplari yaparak , politika yada futbolu düsünerek konsantrasyonunuzu baska 1 yöne çekebilir , böylece bosalmanizi geciktirebilirsiniz . . . Eger bunlar yeterli olmuyorsa yöntemi biraz gelistirin . Mesela düsünmekle kalmayin , ona da bu konularda sualler sorun , tartismaya çalisin . "Pardon bölüyorum ama , yeni dünya düzeninde global 1 sicak savas olasiligi sence de azaldi mi gerçekten" . . .

8 . Sevismeden önce soyunurken , takma dislerinizi de çikartin

9 . Birlikteliginizin ikinci yilinda , bilmem kaç yüzüncü sevismenizde , ona "Aman tanrim , sen bakire degilsin" deyin . Hadise çikartip , ayrilmakla tehdit edin .

10 . Prezervatif sevismede coþku i azaltir . Bu yüzden en iyisi "disari bosalma" yöntemini uygulayin . Tam bosalacakken balkona yada kapinin önüne çikin , orada bosalin . . .

11 . Sevismeden önce erojen bölgelerini 1 keçeli kalemle isaretleyin vede "Yanlis anlama , sana çok beðeni vermek istiyorum da o bakimdan diðerbir deyiþle " deyin .

12 . Size "Bu gece olmaz , basim agriyor" deyince , "Sakincasi yok , ben zaten ayak fetisistiyim" deyin .

13 . Size sirti dönük biçimde emekleme pozisyonunda sevisirken , ellerinizle gözlerini kapatin vede "Bil bakalim ben kimim ?" diye sorun .

14 . Onun kollarindayken kendinizi dünyanin en mesut insani gibi pay ttiginizi söyleyin . "Gerçekten , senin kollarinda AIDS(Edinilmiþ baðıþıklık yetersizliði belirtisi (Acquired immune deficiency syndrome)) Meselesi mu bile unutuyorum" deyin .

15 . Karsisinda yavas yavas dans ederek soyunmaniz onu coþku landiracaktir . Burada düzeyi biraz hizlandirin , yenilikler getirin . Cd çalara "Singing In the Rain"i koyun , bastan sona bütün kareografilere sadik kalarak , hiçbir dansi atlamadan , dans edin vede fakat en sonda tümüyle soyunuk kalin . . .

16 . Daha ilk bulusmaniza , elinizde 1 kutu vazelinle gidin . . .

17 . Temizlik vede bakim önemlidir . . . Sevismeden önce ona tahrik edici 1 sesle , "Hadi sen soyun , ben banyoya gidip hemen geliyorum" deyin . Sonra banyo yapin , manikür vede pedikür yapin , cilt maskesi uygulayin , eger lüzum mevcut gibi görünüyorsa epilasyon yaptirin . Sevgilinizin kollarina tertemiz vede bakimli dönün . Bu onu çildirtmaya yetecektir .

18 . Karsilikli mastürbasyon yapmak çok coþku landirici 1 tecrübe dir . Hiç beklemedigi anlarda , mesela o film seyrederken , kitap okurken , yemek yerken , telefonla konusurken karsisinda mastürbasyon yapmaya baslayin . . .

19 . "Sevisirken yanlis kisinin ismini söyleme" faciasinda çigir açin . Ona eski sevgilisinin ismiyle seslenin .

20 . Birlikte eve dönerken kolunu oksayin vede "Böylece eve gittigimizde ön sevismeyle vakit kaybetmemize lüzum kalmayacak" deyin . . .

21 . Bazen asiriliklar cinsel yasama müthis 1 coþku katabilir . . . Essinize , onu 1 baskasiyla sevisirken görmenin hosunuza gidecegini söyleyin . Gerekli organizasyonu yapin . . . Sonra ikisini de bacaklarindan vurun .

22 . Sevisirken konusmak , birbirine özel sözler söylemek çiftlerin daha aþırı beðeni almasini saglar . . . Sevismenin en coþku li yerinde gözlerinin içine derin derin bakin vede ona "Siz bizim çekoslavakyalilastirabildiklerimizden misiniz , çekoslavakyalilastiramadiklarimizdan misiniz ?" demesini isteyin . . .

23 . Seks oyuncaklari iliskinize renk katacaktir . . . Ona 1 vibratör armaðan edin amma ondan çok siz kullanin .

24 . O orgazm meydana gelirken kahkahalarla gülün . "Haa ha haa , suna bak , çok komik . Ne biçim bagiriyorsun yaa . . . çok iyi yaa . . ." gibi 1 seyler söyleyin .

25 . Sevistikten sonra , eger siz bosaldiginiz halde o orgazm olamadiysa , "Bir sifir , yine ben kazandim . Gel 1 de tavlada boyunun ölçüsünü alayim" deyin . Kati likle çildiracaktir .

26 . Diyelim ki onu aldattiniz vede sonra da baristiniz . . . Bu konuda hassas davranin , gururunu oksayin . Mesela sevisirken , "Yok canim , ben 1 aptalmisim gerekten . Ama iyi ki sana dönmüsüm , o hayatta böyle sevisemezdi" deyin . . .

27 . Ona "Nasildim ?" diye sorun . Nezaketten "çok iyiydin , müthistin" gibi 1 diðerbir deyiþle t verirse , "Evet haklisin , sen söyleyince benim de dikkatimi çekti" deyin .

28 . Onu egzotik tecrübeler e sürükleyerek kendi içindeki gizleri kesfetmesini saglayin . . . Mesela 1 "Tao'cu Seks" kitabi alin vede "Eveeeeet , birinci sayfadan basliyoruz . Simdi sag bacagini boynunun arkasina at , sol bacagini da kalçalarinin arasina kivir . Hadi amma ivedi et , daha seksen 2 adet pozisyon var , bu gece hepsini denemeden vallahi seni birakmam" deyin .

29 . Açik sözlü davranin . Iliskinizin aksayan yönlerini fakat böyle düzeltebilirsiniz . Sözgelisi ona , "çok kabasin , insan hiç degilse orgazm taklidi yapar" demekten çekinmeyin .

30 . Kural tanimayan 1 erkek , kadinlar için çok tahrik edicidir . Sevisirken kulagina sunlari fisildayin: "Bu gün 3 kez kirmizi isikta geçtim , ha ha haa . Vergi beyannamesini hala yatirmadim . Buraya gelirken alkollü araç kullandim" . . .

31 . Ona en çok sebep hoslandiginizi açikça söylemeniz çok tahrik edici olacaktir: "Sevgilim , benimle sevismeye tenezzül amil gerçekten çok hosuma gidiyor" . . .

32 . Sevisirken kendinizi izlemek sehveti iyice arttirir . Tam yataginizin karsisina büyük 1 ayna koyun . Sevisirken sik sik aynaya dönüp saçinizi düzeltin , makyaj tazeleyin , yüzünüzü inceleyin . . .

33 . Videoya 1 ask sevgi film kaset takin vede seyrederken , "Adamlar ne biçim sevisiyor yaa ! Biz daha nerdeeee . . ." deyin .

34 . Risk duygusu cinsel coþku i arttirir . Sevismenin en coþku li yerinde telefonla pay senedi alim-satim islemi yapin .

35 . Komik erkekler her vakit seksidir . Sevisirken ona sunu söyleyin: "Alti laz rus ruleti oynamis altisi da ölmüs . . ."
 
ETİKETLER: kadınları azdıran sözler , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) içecekler , bitkisel(doðal) performans arttırıcı , bayan azdırı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) tesirli bitkiler , spanish fly damla , afrodizyak(cinsel güç artırıcı) kahve , ispanyol sineği nedir , iktidarsızlık hapları , ereksiyonu artıran bitkiler , en güçlü afrodizyak(cinsel güç artırıcı) , spanish fly nedir , kadın için afrodizyak(cinsel güç artırıcı) , akadınları azdıran ilaçlar ,   

Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp