Bitkisel Sağlık Ürünleri
Azdırıcılar

Azdırıcı Şeyler

 

Her şeyden önce uzun 1 ön sevişmeye vakit harcayıp , önemseyin . Kadınlar kulak memeleri ile 1 arada göğüs uçlarından oldukça tahrik olurlar . Bu bölgelere konduracağınız nazik öpücükler ile kadınınızı azdırmanız vede tahrik amil iz oldukça mümkün .
Orgazm olduktan sonra sigara(tütün mamülleri) içmek yerine orgazm meydana gelirken o esnada için .
Sevişme esnasında kulağına onu tahrik edebileceğini düşündüğünüz Aleni saçık cümleler kurun . Bu kadınınızın şehvetini uyandıran 1 hamle olacaktır . Bu cümleleri de eş inizin kulağına doğru vede seksi 1 ses tonunda söylemeye çalışın .


Kadınların en nefret ettiği erken deşarjolma Meselesi ile karşı kaşıya kalmamak icin zihninizi mümkün oldukça boşaltmaya çalışın vede klasik matodu uygulayın .  Sevişirken mesela politika yada futbol düşünün . Bu biçim de zihninizi farkli 1 konuya çevirerek erken deşarjolma kaygınızı aza indirebileceksiniz .
Kadını azdırmanın yollarından biride prezervatifsiz sevişmektir . Prezervatif sevişme esnasında hem keyif almayı hem de coşku ı azaltır . Bu sebeple ne yapıp edin vede “dışarı deşarjolma ” metodunu uygulamaya çalışın .
Kadınlar klitorislerinin uyarılması işleminden oldukça aşırı hoşlanırlar vede zaten asıl bu yol ile orgazma ulaşırlar . Bunu göz önünde bulundurarak , ilk ollaraak yumuşak , sonrada  hareketli 1 biçim de kadınınızın klitorisini uyarın .
Sırtı dönük biçimde ki emekle pozisyonunu uygularken , elleriniz ile kadınınızın gözlerini kapatarak “Bil bakalım ben kimim acaba ?” diye sorun .
Sevişme sırasında , onun kollarında olduğunuzdan dolayı kendinizi bu dünyanın en şanslı vede en mesut kişisi ollaraak pay ttiğinizi emare n .
Kadınlar icin bakım vede temizlik son C° Derece önemlidir . Bu sebeple kadınınıza oldukça tahrik edici 1 ses tonu ile “Hadi sen soyun , bende hemen banyoya gidip duş alıp geliyorum” deyin .
Karşıdaki kadını azdırmanın yollarından biride ön sevişmeye sokakta başlamaktır . Misal ollaraak 1 arada eve dönerken , yüzünü yada kolunu okşayarak , “ aşkım böylece eve gittiğimizde ön sevişmeyle aşırı vakit harcamamıza lüzum kalmayacak” gibi cümleler ile sevişmek icin sabırsızlandığınızın alarm lerini verin .

 

Etiket: kadın azdıranın tesiri ,  fly spanish , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar anlamı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar bitkisi , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar çayı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar etkileri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar avantaj ları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar ilacı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar amade lanışı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar neye avantaj , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar yanetkileri , Bayan Azdırıcılar ,Spanish Fly Nedir , Golden Lovita Kullananlar ,Bayan Azdırıcılar . 


Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp