Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler


Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler; Vücuda Dışarıdan Alınan İlaç , Hormon Ve Bir Takım Maddelerin Cinsel Davranışlar Üzerinde Belli Uyarıcı Etkileri Olabilir . Cinsel İstek Uyarıcı , Cinsel Gücü Arttırıcı Maddeler Libido Üzerinde Etki Yaparak Cinsel İsteği Ya Da Hazzı Değiştirebilirken Başkaları , Sadece Cinsel Organların Fiziksel Tepkilerini Farklılaştırır .Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler

Öyle yiyecekler mevcut ki , bu yiyecekleri tükettiğinizce cinsel gücünüz çoğalıyor , cinsellik için ayırdığınız gücünüz vede performansınız artıyor , canınız daha aþırı sevişmek istiyor vede cinsel isteksizliğiniz ortadan kayboluyor . Cinsel gücünüzü artırmanız için bu cinsel güç artırıcı gıdalar i tüketmek yetiyor . Pek çok mütehassız cinsel soğukluğu vede cinsel isteksizliği olmayanlara bu yiyeceklerden yemelerini tavsiye ediyor .

Acı biber

Acı biber kan akışını hızlandıran capsaicin içerir . Bu kan akışının hızlandırır vede ihtiyaç duyulan her yere kan akışı sağlanır .

Greyfurt , portakal suyu

C vitamini bakımından varlıklı meyvelerin Sperm(meni) sayılarını artırdığı tesbit edilmiş . Günde en az 200 mg C vitamini alınması tavsiye ediliyor .

Balık

Havyar , istiridye gibi denizden çıkan diğer ürünlerin sekse oluþan tesiri tartışmasız . Çinko yüklü bu ürünler testosterone vede erkek üretkenliğini artırıyor vede prostat sağlığını koruyor .

Çikolata

Efsanevi yiyecek . Kadınların aşk yiyeceği ollaraak tanımlamasının haklı 1 sebebi var . Çikolata cilt hassasiyetini artırır . Çikolatanın içerdiği kimyasallar aşk sırasında vücudun ürettiği hormonların artmasına da sebep oluyor .

Şeftali

Turunçgiller kadar şeftali de seks için avantaj lı 1 yityecek . Şeftali yüksek C vitamini içeriyor vede bu Sperm(meni) kalitesinin artmasını sağlıyor . Bu yüzden dolabınızda şeftali bulundurun , gereklidir se dondurucuya koyup arada tüketin .

Tarçın

Araştırmalar tarçının kokusunun erkeklerin daha zor olmayan ereksiyon olmasını sağladığını ortaya kokuyor .

Mavi yemiş

Viagra’yı unutun . Doğa ananın mavi yemişi mavi kapsül kadar tesirli diyebiliriz . Kolesterol , kan basıncı gibi sorunları düzenlerken ereksiyonu güçlendiriyor . Maksimum performans için haftada 3-4 kez mavi yemiş tüketebilirsiniz .

Yumurta

Çoğu erkek eþ iyle 1 arada meydana gelirken kendini huzursuz pay der . Oysa her sabah B vitamini açısından varlıklı yumurta yerse huzursuzluğunu giderir .

Vanilyalı dondurma

Eskiden beri çikolatalı mı yoksa vanilyalı dondurmanın mı seks için avantaj lı olduğu tartışılır . Yanit ise vanilyalı . Düşük yağlı , bol miktarda kalsiyum içeren vanilyalı dondurma orgazm olmayı kolaylaştırıyor , kasları güçlendiriyor , libidoyu ateşliyor .Etiketler: cinsel istek artıran yiyecekler , cinsellik , cinsel gücü artıran bitkiler , cinsel ürünler , cinsel yaşam ürünleri , cinsel hayat , cinsel ilişki , cinsel güç , cinsel gücü , cinsel güç arttırıcı , cinsel performans , cinsel performans arttırıcı , cinsel mesele , cinselliğe avantaj lı , cinsel güç artırıcı bitkiler , Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler

Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp