Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   Kadını Azdıran Hareketler

 
 Kadını Azdıran Hareketler  ile alakalı teferruat lar yazımızda yer almaktadır . . . .
 
Amerika’da 1000 kadınla yapılan vede katılanlara "Sizi en çok ne coþku landırır vede tahrik eder ?" suali yöneltilen araştırmanın sonuçlarını , mütehassız lar 8 başlık altına topladı . Formsante dergisi , kadınları tahrik amil in yollarını ortaya koyan bu araştırmaya nisan sayısında yer verdi .

Kadınların tahrik olmasını neler sağlar vede bunu bilmek önemli mi diye düşünenlere , Brown Üniversitesi Psikiyatri Kliniği doçentlerinden Dr . Scott Haltzmann şöyle yanıt veriyor: "Sizi neyin coþku landırdığını vede bunun sebep olduğunu bilmek muhteşem 1 cinsel yaşamın açıcı ıdır . Çünkü bu aynı zamanda size kendi beðeni lerinizi de kontrol etme imkanını sunar ." İşte bu açıklama sonrası Amerika’da yapılan 1 araştırma , kadınlarda tetikleyici 8 davranışı belirledi . Cinsel yaşamının kafi miktarda renkli olmadığını düşünenler için , bu 8 davranışı "öneri" ollaraak kabul etmek de mümkün . . .

1- Saçlarınıza dokunması

Sebep işe avantaj ?: Kafatası derisi milyonlarca sinir ucu içerir . Bir erkeğin parmaklarının saçlarınızda dolaşması , sizden hoşlandığını da gösteriyor aynı zamanda . Boşuna burun kıvırmayın , evrimsel psikoloji görev başında .

Bunu deneyin: Bu hissi saçınızı taramasını isteyerek artırabilirsiniz .

2- Omzunuzu öpmesi

Sebep işe avantaj ?: Çünkü size beklenmedik 1 şekilde yaklaşır . Ayrıca sürpriz öpücükler sizin çekiciliğinizi vede onun size bağlılığını gösterir .

Bunu deneyin: Eþ inize vücudunuzun gözardı edilmiş bölgelerini fark etmesi için yol gösterici meydana gelebilir siniz . Bu konuda açıkça konuşmaktan çekiniyorsanız , kalemi kağıdı elinize alın vede romantik 1 not yazın . Köprücük kemiğinizin okşanması , kulak memenize dille küçük dokunuşların ne kadar tahrik edici olduğunu öğrenince bakalım ne yapacak !

3- Elini bacağınıza koyması

Sebep işe avantaj ?: "İç baldırınız gibi , vücudunuzun bazı bölümlerine kazayla dokunmaya olanak yoktur" diyor Dr . Haltzman . Haksız da değil ! Birisine duygusal ollaraak kafi miktarda yakın olunca , o kadar yakına gelmesine izin vermek , duyguları harekete geçiriyor .

Bunu deneyin: Onu , vücudunuzun başka bölgelerine de yönlendirebilirsiniz . Mesela elini jean’inizin arka cebine sokmasını sağlayın !

4- Uzun 1 koşu sonrası nefes nefese kalmak

Sebep işe avantaj ?: Egzersiz dopamin vede norepineprin salgılanmasını tetikler , vücudunuz egzersiz sonrasında endorfin salgılar vede kan akışınız artar . Egzersiz sonrası tüm bu vücutta yaşananlar , cinsellik yaşanırken olanlara paralel .

Bunu deneyin: İşten eve gelince , TV seyretmek için koltuğa yayılmadan önce 1 2 zindelik verici yoga hareketi , birkaç mekik yada şınav deneyin .

5- Hiç tanımadığınız 1 adamla göz göze gelmek

Sebep işe avantaj ?: İlk kez göz göze gelindiğinde , bu son C° Derece etkileyici olabiliyor . Heyecanlanıyorsunuz çünkü göz göze gelmek kafalarda 1 anda cinsel 1 Sual işaretini de çağrıştırıyor .

Bunu deneyin: İster şaka yollu ister bilerek olsun; 1 kol teması ile işe başlayabilirsiniz . Bu , 1 yabancıda ufak da olsa etkileşim yaratacaktır .

6- Jean pantolon giymesi

Sebep işe avantaj ?: Erotik anlamda sutyen kadın bedeni için neyse , jean pantolon da erkek bedeni için o ! Mütehassız lar "Burada biyolojinin de tesiri ni unutmayın" diyor . Sıkı 1 jean pantolon , sağlıklı bacak kasları , karın kasları anlamına geliyor ! Bunlar da sağlıklı vede güçlü 1 eþ demek tabii ki !

Bunu deneyin: Unutmayın , erkekler de en az kadınlar kadar iltifat edilmeyi sever . Ona , jean giydiği vakit yakışıklı göründüğü yönünde ne kadar çok iltifat ederseniz , o kadar çok jean giyecek .

7- Sabun gibi kokması

Sebep işe avantaj ?: Sabun kokan 1 erkekten hoşlanmak , fırından geçerken kokusundan ötürü canınızın ekmek çekmesi gibidir . Koku karşılaşana dek tanımadığınız 1 iştahı tetikler . Kolonyanın aksi ne , sabun onun doğal kokusunu bloke ediyor . Sabun kokusu vede erkeğin kokusu birbirine karışıyor . Burada vücudun salgıladığı doğal kimyasallar devreye giriyor .

Bunu deneyin: Yürüyüşe çıkın yada 1 arada koşun . Böylelikle onun vücut ısı derecesini artırarak doğal kokusunu duyabileceksiniz .

8- Bir köpük banyosunda uzanmak

Sebep işe avantaj ?: Köpük banyosu , rahatlamanın en zor olmayan yolu . Genelde zihnimizdeki yapılacaklar listesi ile uğraştığımız için kendi fiziki uyanışımızın işaretlerini kaçırıyoruz amma ılık su , kanın cilt yüzeyinin altındaki sinir uçlarına gidişini hızlandırıyor vede bu da uyarılmayı kolaylaştırıyor .

Bunu deneyin: Düzenli ollaraak banyoyu akşam rutininiz içine alın . Vücudunuzun hisleriyle alakalı ollaraak ne kadar rahat vede uyanıksanız , onları ilerletmekle alakalı o kadar istekli olacaksınız . Ayrıca duş başlığının gücünü katiyen hafife almayın .
 
Etiket :    kadını azdıracak hareketler , cinsel uyarıcı ilaçlar , erkekde cinsel isteksizlik sebep leri , kadınlarda cinsel isteksizlik sebep olur , en tesirli bayan azdırıcılar , cinsel gücü artıran içecekler , kadınlarda cinsel isteği artıran bitkiler , kadındaki cinsel isteksizlik , hayvan cinsel ilişkileri , insan cinsel ilişkileri , erkekte cinsel iktidarsızlık , cinsel sorunlar vede çözüm yolları , ereksiyon ilacları , çift cinsel organlı , cinsel sorunlar , cinsel isteksizlik sebep olur , cinsel işlev bozuklukları , kadını azdıran hareketler


Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp