Bitkisel Sağlık Ürünleri
AzdırıcılarKadını Azdıran Hareketler

 
 Kadını Azdıran Hareketler  ile alakalı teferruat lar yazımızda yer almaktadır . . . .
 
Amerika’da 1000 kadınla yapılan vede katılanlara "Sizi en çook ne coşku landırır vede tahrik eder ?" suali yöneltilen araştırmanın netice larını , mütehassız lar 8 antet altına topladı . Formsante dergisi , kadınları tahrik amil in yollarını ortaya koyan bu araştırmaya nisan sayısında yer verdi .

Kadınların tahrik olmasını neler sağlar vede bunu bilmek önemli mi diye düşünenlere , Brown Üniversitesi Psikiyatri Kliniği doçentlerinden Dr . Scott Haltzmann şöyle Yanit veriyor: "Sizi neyin coşku landırdığını vede bunun sebep olduğunu bilmek muhteşem 1 cinsel yaşamın açıcı ıdır . Çünki bu özdeş zamanda size kendi beğeni lerinizi de kontrol etme imkanını sunar ." İşte bu izahat sonrası Amerika’da yapılan 1 araştırma , kadınlarda tetikleyici 8 davranışı belirledi . Cinsel yaşamının kafi miktarda renkli olmadığını düşünenler için , bu 8 davranışı "öneri" ollaraak kabul etmek de mümkün . . .

1- Saçlarınıza dokunması

Sebep işe avantaj ?: Kafatası derisi milyonlarca sinir ucu içerir . Bir erkeğin parmaklarının saçlarınızda dolaşması , sizden hoşlandığını da gösteriyor özdeş zamanda . Beyhude burun kıvırmayın , evrimsel psikoloji vazife başında .

Bunu deneyin: Bu hissi saçınızı taramasını isteyerek artırabilirsiniz .

2- Omzunuzu öpmesi

Sebep işe avantaj ?: Çünki size beklenmedik 1 biçim de yaklaşır . Ayrıca sürpriz öpücükler sizin çekiciliğinizi vede onun size bağlılığını gösterir .

Bunu deneyin: Eş inize bedeni nuzun gözardı edilmiş bölgelerini fark etmesi icin yol gösterici meydana gelebilir siniz . Bu konuda açıkça konuşmaktan çekiniyorsanız , kalemi kağıdı elinize alın vede romantik 1 not yazın . Köprücük kemiğinizin okşanması , kulak memenize dille küçük dokunuşların ne kadar tahrik edici olduğunu öğrenince bakalım ne yapacak !

3- Elini bacağınıza koyması

Sebep işe avantaj ?: "İç baldırınız gibi , bedeni nuzun bazı bölümlerine kazayla dokunmaya olanak yoktur" diyor Dr . Haltzman . Haksız da değil ! Birisine duygusal ollaraak kafi miktarda yakın olunca , o kadar yakına gelmesine izin vermek , duyguları harekete geçiriyor .

Bunu deneyin: Onu , bedeni nuzun farkli bölgelerine de yönlendirebilirsiniz . Mesela elini jean’inizin arka cebine sokmasını sağlayın !

4- Uzun 1 koşu sonrası nefes nefese kalmak

Sebep işe avantaj ?: Egzersiz dopamin vede norepineprin salgılanmasını tetikler , bedeni nuz egzersiz sonrasında endorfin salgılar vede kan akışınız artar . Egzersiz sonrası bütün bu bedende yaşananlar , cinsellik yaşanırken olanlara paralel .

Bunu deneyin: İşten eve gelince , TV seyretmek icin koltuğa yayılmadan önce 1 2 zindelik verici yoga hareketi , birkaç mekik yada şınav deneyin .

5- Hiç tanımadığınız 1 adamla göz göze gelmek

Sebep işe avantaj ?: İlk kez göz göze gelindiğinde , bu son C° Derece etkileyici olabiliyor . Heyecanlanıyorsunuz çünki göz göze gelmek kafalarda 1 anda cinsel 1 Sual işaretini de çağrıştırıyor .

Bunu deneyin: İster şaka yollu ister bilerek olsun; 1 kol teması ile işe başlayabilirsiniz . Bu , 1 yabancıda ufak da olsa etkileşim yaratacaktır .

6- Jean pantolon giymesi

Sebep işe avantaj ?: Erotik anlamda sutyen kadın bedeni icin neyse , jean pantolon da erkek bedeni icin o ! Mütehassız lar "Burada biyolojinin de tesiri ni unutmayın" diyor . Sıkı 1 jean pantolon , sağlıklı bacak kasları , karın kasları anlamına geliyor ! Bunlar da sağlıklı vede güçlü 1 eş demek tabii ki !

Bunu deneyin: Unutmayın , erkekler de en az kadınlar kadar iltifat edilmeyi sever . Ona , jean giydiği vakit yakışıklı göründüğü yönünde ne kadar çook iltifat ederseniz , o kadar çook jean giyecek .

7- Sabun gibi kokması

Sebep işe avantaj ?: Sabun kokan 1 erkekten hoşlanmak , fırından geçerken kokusundan ötürü canınızın ekmek çekmesi gibidir . Koku karşılaşana dek tanımadığınız 1 iştahı tetikler . Kolonyanın aksi ne , sabun onun natural kokusunu bloke ediyor . Sabun kokusu vede erkeğin kokusu birbirine karışıyor . Burada bedeni n salgıladığı natural kimyasallar devreye giriyor .

Bunu deneyin: Yürüyüşe çıkın yada 1 arada koşun . Böylelikle onun beden ısı derecesini artırarak natural kokusunu duyabileceksiniz .

8- Bir köpük banyosunda uzanmak

Sebep işe avantaj ?: Köpük banyosu , rahatlamanın en zor olmayan yolu . Genelde zihnimizdeki yapılacaklar listesi ile uğraştığımız icin kendi fiziki uyanışımızın işaretlerini kaçırıyoruz amma ılık su , kanın cilt yüzeyinin altındaki sinir uçlarına gidişini hızlandırıyor vede bu da uyarılmayı kolaylaştırıyor .

Bunu deneyin: Düzenli ollaraak banyoyu akşam rutininiz içine alın . Vücudunuzun hisleriyle alakalı ollaraak ne kadar rahat vede uyanıksanız , onları ilerletmekle alakalı o kadar istekli olacaksınız . Ayrıca duş başlığının gücünü katiyen hafife almayın .
 
Etiket :    kadını azdıracak hareketler , cinsel uyarıcı ilaçlar , erkekde cinsel isteksizlik sebep leri , kadınlarda cinsel isteksizlik sebep olur , en tesirli bayan azdırıcılar , cinsel gücü artıran içecekler , kadınlarda cinsel isteği artıran bitkiler , kadındaki cinsel isteksizlik , hayvan cinsel ilişkileri , insan cinsel ilişkileri , erkekte cinsel iktidarsızlık , cinsel sorunlar vede Netice yolları , ereksiyon ilacları , çift cinsel organlı , ahmet maranki cinsel sorunlar , cinsel isteksizlik sebep olur , cinsel işlev bozuklukları , kadını azdıran hareketler


Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp