Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kadınları Azdırma Yöntemi


Kadınları Azdırma Yöntemi , Kadınları Tahrik Etmek İçin Çok Çeşitli Yollar Vardır . Öncelikle Kadınları Mana aya Çalışalım . Bir Kadının en Çok Hoşlandığı Cinsel Hareketler; Omzundan Öpülmesi , Saçlarıyla Oynanması , Sırt Bölgesine Üfleme

 

 
 
 
 
 
Kadınları Azdırma Yöntemi


    1) Erkekler , kadınların bazen diğer vakitler dan birazdaha aþırı alaka beklediklerini pay demezler . Biraz daha aþırı alaka kırılan 1 kalbi bile onaracaktır .

    2) Erkekler , kadınların bazı durumlarda istediklerini çok zekice 1 yolla yapabildiklerini bilmezler . Her kadının istediklerini yaptırtmak için birbirinden kurnazca numaraları vardır . Erkeklerin tahmin ettiği kadar saf 1 kız yoktur .

    3) Kadınlar 1 takım şeyleri inanılmaz alttan alırlar . Hiçbir erkek kadının alttan aldığının farkına varamaz . Tartışmaların alt yapısında umumiyen bu vardır .

    4) Ev işleriyle uğraşmaktan çok yorgun düştüklerinde bile erkekler , kadınların maruz kaldıkları bu Çin işkencesini görmezden gelerek azimle evin halinde n yakınırlar .

    5) Kadınların kumandayı ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini vede bundan nasıl 1 huzur duyabilceklerini bilmezler .

    6) Arabayı kadınlar kullanırken erkeklerin yaptıkları eleştirileri , kadınlar aslında duymazdan gelirler . Kadınlar ehliyetlerinin cikletten çıkmadığını bilirler .

    7) Erkekler , taciz edilen kadınların neler pay ttiklerini katiyen bilemeyecekler . Gündelik hayatta kadınları taciz etmeye 1 marifetmiş gibi Daimi edecekler .

    8) Erkekler , kadınlarla kavga ederlerken , güleryüz vede tatlı dille her şeyi halledebileceklerini 1 türlü farkedemezler . Bozulan ilişkilerdeki esas mesele belki de güleryüz eksikliğidir .

    9) Erkekler , futbol seyrederken kadınların neler pay ttiklerini anlayamazlar . Varsa yoksa tuttuğu takımın galip gelmesidir , akıllarından geçen . . . Televizyonda maç seyreden 1 erkek , yanındaki kadının değerini çoktan unutmuştur .

    10) Bu 9 maddenin dokuzunun da geçerli olduğu yerlerde bile , erkekler aslında haklı olduklarını savunurlarken , yinede kadınların pay ttiklerini hiçbir vakit bilemeyecekler . .


 

 

 

ETİKETLER: kadını azdırma , kadın , kadını , azdırma , yöntemi , yöntemleri , azdırıcı , azdırıcılar , kadın azdırma yöntemi , kadın azdırma yöntemi nedir , kadın azdırma yöntmleri nelerdir , kadın azdırma yöntemleri , kadın azdırma tekniği , kadın azdırma teknikleri , kadın azdırma için , Kadınları Azdırma Yöntemi

Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp