Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bayan İstek Arttırıcı

 


 Yapılan Araştırmalara Göre , Yiyecekler Mideyi Olduğu Kadar Ruhu vede Libidoyu da Besliyor . İngiliz Araştırmacılara Göre de Sağlık İçin Zaten Önemli Olan Bazı Besinler Aynı Zamanda Sihirli Bir Seks İksiridir . Bayan İstek Artırıcı İlaçları İçin Linke Tıklayınız . 

 

Bayan İstek ArttırıcıMUZ , ÇİLEK , ÇİKOLATA VE FINDIK BAŞI ÇEKİYOR

Afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar arasında en çok tüketilen gıdalar in muz , çilek , çikolata ve fındık olduğunu belirten Rejimisyen Berrin Yiğit , “Magnezyum deposu olan muz hem strese karşı çok tesirli hem de mesut luk hormonu endorfinden zengin . Alınması gereken muz miktarı ise çikita olmamak kaydıyla günde bir orta boy . Kilo mesele i olmayanlar ceviz , bal yada pekmez eşliğinde muz yiyerek afrodizyak(cinsel güç artırıcı) etkiyi artırabilirler . Güçlü 1 C vitamini deposu oluþan çilek ise cinselliği arttırıcı tesiri yanında antiaging etkisi ile de dikkat çekiyor . E vitamini içeriği cinsel organlara giden kan dolaşımını arttırıyor , Mesut luk hormonlarının salgılanmasında da etkili oluþan çilek cinsel hayata vede ruhsal duruma yön vermede başarılı bir gıda , günlük tüketilmesi gereken miktar ise 10 adet orta boy çilek” diyor .

MAGNEZYUM VE FOSFOR CİNSELLİKTE ETKİLİ

“4-5 parça bitter çikolatayı benmari usulü eritip çileklere batırarak sevgilinizle paylaşabilir , bu eşsiz tadın yarattığı keyifle mutluluğunuzu artırabilirsiniz” diyen Yiğit , Magnezyum , fosfor vede kafein içeren vede önemli afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lardan biri oluþan çikolatanın aþırı tüketilmemesini öneriyor: “İçerisindeki magnezyum vede fosfor cinselliğe yardımcı olur fakat çikolatanın fazlasından sakınılmalı , koyu renkli kakao içeriği yüksek olanlar tercih edilmeli . 2 parça bitter çikolata makul ölçüdür fazlası kan şekerinizi yükseltip uyku hali yaratabilir .”

AZI YARAR ÇOĞU ZARAR

Fındık , ceviz vede badem Omega 3 yağ asit içeriği ile cinsel gücü arttıran en önemli kuruyemişler arasında sayılıyor . Ancak yağlı tohum oluþan bu yemişlerin yüksek kalorilerinden dolayı günde en aþırı 10 adet tüketilmesi tavsiye ediliyor . Afrodizyak(cinsel güç artırıcı) gıdalar in günlük gıdaalımı programında yer alması gereken miktarlarını; 10 adet çilek , 1orta boy muz , 3 adet incir , 1 adet tüysüz şeftali , yarım nar , 5 parça bitter çikolata , 4 küçük boy istiridye , 1 tatlı kaşığı havyar , 5 adet taze kuşkonmaz , 1 porsiyon domatesle sotelenmiş mantar , 3 büyük boy domates veya 8 adet çeri domates , 3 adet kereviz ollaraak özetleyen Yiğit , bu sebzelerin sinerjistik etkilerinden dolayı 1 arada tüketilmesini öneriyor .

BAHARATLARDAN FESLEĞEN , MAYDANOZ VE ZENCEFİL

Baharatların yemeklere farklı vede sürpriz aromalar katarak en pratik yemeği bile ziyafete dönüştürebildiğini belirten Berrin Yiğit , “Mutfağınızda varlıklı 1 baharat köşesi yaratın vede seriven cı olup değişik kombinasyonlar deneyin” diyor vede ekliyor: “Özel önerilerim ise fesleğen , maydanoz , zencefil , kara biber , karanfil vede kişniştir . Sarımsak , soğan gibi ağır aromalı tatlandırıcılardan ise kaçınılmasında fayda var .”

http: //www .bitkizane .com/sifalibitkiler10058_cinsel-urunler .htmlETİKETLER: bayan istek artırıcı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar anlamı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar bitkisi , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar çayı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar etkileri , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar avantaj ları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hapları , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar ilacı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar hazırlanışı , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar neye avantaj , afrodizyak(cinsel güç artırıcı)lar yanetkileri , Bayan Azdırıcılar ,Spanish Fly Nedir


Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp