Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

KADIN AZDIRMA


Sevdiğinizi elde etmek için kadın azdırma yöntemleri vede teknikleri mevcuttur . Sevdiğinizi kadın azdırma yöntemlerini kullanarak elde edebilmeniz mümkündür .


Kadın Azdırma yontemLeri . . .


1 . Orgazm sigara(tütün mamülleri)si'ni orgazm olduktan sonra degil , meydana gelirken için . . .

2 . Bütün kadinlar klitorislerinin uyarilmasindan hoslanirlar vede soylu ollaraak bu yolla orgazma ulasirlar . Sevgilinizin klitorisini önce yumusak , sonra aþırıısı li 1 biçimde uyarin . "Klitorisine dikkat et sevgilim" , "Klitorisini zararli dis etkenlerden koru" , "Sevgilim klitorisine dikkat et yoksa olacaklara karismam" gibi . . . bu klitoral uyarilar onu çildirtacaktir .

3 . "Sevismenin telefonla bölünmesi" klisesinde 1 devrim yapin . Tam sevismenin en coþku li yerinde "Ben 1 telefon edeyim , öyle Daimi edelim" deyin .

4 . Yatakta kulagina açik saçik sözler söylemeniz onu çok tahrik edecek vede içindeki sehveti uyandiracaktir . . . Dudaklarinizi kulagina yapistirin vede belden asagi konusun , yakinlarina küfür edin . Kati likle çildiracaktir .

5 . Uzun 1 ön sevisme iyidir . Kulak memelerini birer saat öptükten sonra , yarimsar saat de gögüslerini öpün . Katlanmakta israr ediyorsa , tek tek her parmagini dudaklarinizin arasina alin vede en az onar dakikadan önce birakmayin . . . Kati likle çildiracaktir . . . Çildirmadiysa , ayni islemi ayak parmaklarina inip tekrarlayin .

6 . Vücuduna sarap döküp için , diðerbir deyiþle nda kuru yemisi gözardı etmeyin . . . Sicak sarap olursa daha da iyi .

7 . Erken bosalma , karsilikli tatminin bas düsmanidir . Klasik yöntemi uygulayin . Biliyorsunuz , sevisirken zihninizden matematik hesaplari yaparak , politika yada futbolu düsünerek konsantrasyonunuzu baska 1 yöne çekebilir , böylece bosalmanizi geciktirebilirsiniz . . . Eger bunlar yeterli olmuyorsa yöntemi biraz gelistirin . Mesela düsünmekle kalmayin , ona da bu konularda sualler sorun , tartismaya çalisin . "Pardon bölüyorum ama , yeni dünya düzeninde global 1 sicak savas olasiligi sence de azaldi mi gerçekten" . . .

8 . Sevismeden önce soyunurken , takma dislerinizi de çikartin

9 . Birlikteliginizin ikinci yilinda , bilmem kaç yüzüncü sevismenizde , ona "Aman tanrim , sen bakire degilsin" deyin . Hadise çikartip , ayrilmakla tehdit edin .

10 . Prezervatif sevismede coþku i azaltir . Bu yüzden en iyisi "disari bosalma" yöntemini uygulayin . Tam bosalacakken balkona yada kapinin önüne çikin , orada bosalin . . .

11 . Sevismeden önce erojen bölgelerini 1 keçeli kalemle isaretleyin vede "Yanlis anlama , sana çok beðeni vermek istiyorum da o bakimdan diðerbir deyiþle " deyin .

12 . Size "Bu gece olmaz , basim agriyor" deyince , "Sakincasi yok , ben zaten ayak fetisistiyim" deyin .

13 . Size sirti dönük biçimde emekleme pozisyonunda sevisirken , ellerinizle gözlerini kapatin vede "Bil bakalim ben kimim ?" diye sorun .

14 . Onun kollarindayken kendinizi dünyanin en mesut insani gibi pay ttiginizi söyleyin . "Gerçekten , senin kollarinda AIDS(Edinilmiþ baðıþıklık yetersizliði belirtisi (Acquired immune deficiency syndrome)) Meselesi mu bile unutuyorum" deyin .

15 . Karsisinda yavas yavas dans ederek soyunmaniz onu coþku landiracaktir . Burada düzeyi biraz hizlandirin , yenilikler getirin . Cd çalara "Singing In the Rain"i koyun , bastan sona bütün kareografilere sadik kalarak , hiçbir dansi atlamadan , dans edin vede fakat en sonda tümüyle soyunuk kalin . . .

16 . Daha ilk bulusmaniza , elinizde 1 kutu vazelinle gidin . . .

17 . Temizlik vede bakim önemlidir . . . Sevismeden önce ona tahrik edici 1 sesle , "Hadi sen soyun , ben banyoya gidip hemen geliyorum" deyin . Sonra banyo yapin , manikür vede pedikür yapin , cilt maskesi uygulayin , eger lüzum mevcut gibi görünüyorsa epilasyon yaptirin . Sevgilinizin kollarina tertemiz vede bakimli dönün . Bu onu çildirtmaya yetecektir .

18 . Karsilikli mastürbasyon yapmak çok coþku landirici 1 tecrübe dir . Hiç beklemedigi anlarda , mesela o film seyrederken , kitap okurken , yemek yerken , telefonla konusurken karsisinda mastürbasyon yapmaya baslayin . . .

19 . "Sevisirken yanlis kisinin ismini söyleme" faciasinda çigir açin . Ona eski sevgilisinin ismiyle seslenin .

20 . Birlikte eve dönerken kolunu oksayin vede "Böylece eve gittigimizde ön sevismeyle vakit kaybetmemize lüzum kalmayacak" deyin . . .

21 . Bazen asiriliklar cinsel yasama müthis 1 coþku katabilir . . . Essinize , onu 1 baskasiyla sevisirken görmenin hosunuza gidecegini söyleyin . Gerekli organizasyonu yapin . . . Sonra ikisini de bacaklarindan vurun .

22 . Sevisirken konusmak , birbirine özel sözler söylemek çiftlerin daha aþırı beðeni almasini saglar . . . Sevismenin en coþku li yerinde gözlerinin içine derin derin bakin vede ona "Siz bizim çekoslavakyalilastirabildiklerimizden misiniz , çekoslavakyalilastiramadiklarimizdan misiniz ?" demesini isteyin . . .

23 . Seks oyuncaklari iliskinize renk katacaktir . . . Ona 1 vibratör armaðan edin amma ondan çok siz kullanin .

24 . O orgazm meydana gelirken kahkahalarla gülün . "Haa ha haa , suna bak , çok komik . Ne biçim bagiriyorsun yaa . . . çok iyi yaa . . ." gibi 1 seyler söyleyin .

25 . Sevistikten sonra , eger siz bosaldiginiz halde o orgazm olamadiysa , "Bir sifir , yine ben kazandim . Gel 1 de tavlada boyunun ölçüsünü alayim" deyin . Kati likle çildiracaktir .

26 . Diyelim ki onu aldattiniz vede sonra da baristiniz . . . Bu konuda hassas davranin , gururunu oksayin . Mesela sevisirken , "Yok canim , ben 1 aptalmisim gerekten . Ama iyi ki sana dönmüsüm , o hayatta böyle sevisemezdi" deyin . . .

27 . Ona "Nasildim ?" diye sorun . Nezaketten "çok iyiydin , müthistin" gibi 1 diðerbir deyiþle t verirse , "Evet haklisin , sen söyleyince benim de dikkatimi çekti" deyin .

28 . Onu egzotik tecrübeler e sürükleyerek kendi içindeki gizleri kesfetmesini saglayin . . . Mesela 1 "Tao'cu Seks" kitabi alin vede "Eveeeeet , birinci sayfadan basliyoruz . Simdi sag bacagini boynunun arkasina at , sol bacagini da kalçalarinin arasina kivir . Hadi amma ivedi et , daha seksen 2 adet pozisyon var , bu gece hepsini denemeden vallahi seni birakmam" deyin .

29 . Açik sözlü davranin . Iliskinizin aksayan yönlerini fakat böyle düzeltebilirsiniz . Sözgelisi ona , "çok kabasin , insan hiç degilse orgazm taklidi yapar" demekten çekinmeyin .

30 . Kural tanimayan 1 erkek , kadinlar için çok tahrik edicidir . Sevisirken kulagina sunlari fisildayin: "Bu gün 3 kez kirmizi isikta geçtim , ha ha haa . Vergi beyannamesini hala yatirmadim . Buraya gelirken alkollü araç kullandim" . . .

31 . Ona en çok sebep hoslandiginizi açikça söylemeniz çok tahrik edici olacaktir: "Sevgilim , benimle sevismeye tenezzül amil gerçekten çok hosuma gidiyor" . . .

32 . Sevisirken kendinizi izlemek sehveti iyice arttirir . Tam yataginizin karsisina büyük 1 ayna koyun . Sevisirken sik sik aynaya dönüp saçinizi düzeltin , makyaj tazeleyin , yüzünüzü inceleyin . . .

33 . Videoya 1 ask sevgi film kaset takin vede seyrederken , "Adamlar ne biçim sevisiyor yaa ! Biz daha nerdeeee . . ." deyin .

34 . Risk duygusu cinsel coþku i arttirir . Sevismenin en coþku li yerinde telefonla pay senedi alim-satim islemi yapin .

35 . Komik erkekler her vakit seksidir . Sevisirken ona sunu söyleyin: "Alti laz rus ruleti oynamis altisi da ölmüs . . ."

Azdırıcılar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp