Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ayak Kokusuna Karbonat

 Ayak Kokusuna Karbonat hakkında veri ler .

 Ayak kokusundan şikayetçiyseniz ayak kokusundan kurtulmak için karbonat kullanabilirsiniz daha teferruat lı veri edinmek için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz .

yak kokusu Meselesi olanlara küçük 1 önerimiz olacak . Karbonat adı verilen vede umumiyen kabartma tozu ollaraak kullanılan al madde , ayak kokusuna doğal çözüm olabiliyor . Özellikle sık terleyen vede şiddetli ayak kokusu Meselesi oluþan kişiler , ayakkabılarına vede ayaklara çoraplara karbonat dökerlerse ayak kokusu mani liyor . Bunun arkasında sodyum bikarbonat ın istenmeyen kokuları nötralize edici nötrleştirici tesiri yatıyor . Özellikle ağız kokusu , koltuk altı kokusu , ayak kokusu gibi vücut kötü kokuları ile WC vede mutfaktaki kötü kokuları yok etmek için de karbonat kullanılıyor .

. Karbonatın kimyasal ollaraak kuvvetli 1 baz olması vede kötü kokuların da bakterilerin yaydığı asitler neticesinde oluşması bunu açıklayabilir . Baz asidi yok etttiği için karbonat ta kötü kokuları yok eder vede ayak kokusuna doğal 1 çözüm yolu teşkil eder . Karbonat ayrıca losyon yapımında diş beyazlatmada vede Umumi temizlikte de Umumi ollaraak kullanım alanı bulabilmektedir .

Ayak kokusu kremi alırken daha önce kullananların yorumları vede kremin Tedavi(iyileştirme) edici özelliğini piyasada kanıtlamış olmasına dikkat etmeliyiz . Ayak kokusu kremleri değişik marka vede isimlerde satılmakta olup umumiyen aynı etken madde ile üretilmektedir . umumiyen birkaç hafta ile 1 kaç aylık 1 uygulama küründen sonra ayak kokusu Meselesi kökten halledilebilmektedir .

Diğer yandan kişisel hijyene dikkat ederek ayaklarda bakteri oluşumuna olanak sağlayacak ortam mani lenirse ayak kokusu kremleri daha başarılı 1 Tedavi(iyileştirme) neticesi verirler .

Ayak kokusunu Tedavi(iyileştirme) edici bitkisel(doðal) ürünlerimizi sitemizden bulabilmek için tıklayınız .


Ayak Bakımı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp