Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İBRAHİM SARAÇOĞLU ASTIM TEDAVİSİ


Dr İbrahim Saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel(doðal) kürünü açıklıyor . Doktor İbrahim Saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si için önerdiği bu kürün tesirli olabileceği söyleniyor .

ASTIM İÇİN İBRAHİM SARAÇOĞLU'DAN KEÇİBOYNUZU KÜRÜ-BİTKİSEL TEDAVİ


Astım vede alerjik astım için uygulanacak Keçiboynuzu kürü (harnup kürü) için lüzumlu oluþan keçiboynuzu (harnup) pazarlarda yada aktarlarda satılmaktadır . Çok ucuza temin edebilirsiniz . Satın alacağınız harnupların koyu kahve renkli olmasına özen gösteriniz . Açık kahve renkli keçiboynuzlarının tesiri çok azdır .

Keçiboynuzu Kürü :
Genel nefes darlığı , alerjik nefes darlığı vede soğuk alerjisi halinde

Hazırlanışı : Orta büyüklükteki keçiboynuzundan 6-7 tanesini önce soğuk su altında yıkayınız . Daha sonra bunları küçük küçük (3-4 cm uzunluğunda) kırarak , kaynamakta oluþan yarım litreye yakın suyun içine atınız . Hafif ateşte 7-8 dakika kaynatınız . Soğuduktan sonra süzerek suyunu cam şişeye doldurunuz . Buzdolabında en aþırı üç gün bekletebilirsiniz .

Uygulama :
Hergün sabah kahvaltı arasında vede akşam yemeğinden önce 1 çay bardağı içilir . Yaklaşık yarım litre ollaraak hazırladığınız keçiboynuzu suyu üç gün buzdolabında bozulmadan korunabilir . Her üç günde bir , taze ollaraak hazırlamanız gerekecektir .

Hiç ara vermeden 20 gün uygulayınız . Yirmi gün tamamlandıktan sonra aynı şekilde hiç ara vermeden 15 gün Daimi ediniz . Onbeş günlük kürü uygularken 1 çay bardağı içerisine 1 küçük çay kaşığı bal ilave edip karıştırınız , sabah kahvaltınız arasında vede akşam yemeğinden önce birer çay bardağı içiniz . Keçiboynuzu kürünü uygularken sabah kahvaltınızda ayrıca bal tüketmeyiniz .

Dikkat : 5 ile 12 yaş arasındaki çocuklarda nefes darlığı yada alerjiye bağlı nefes darlığı söz konusu ise , bu taktirde uygulama 1’ e göre sadece 1 çay bardağı sabah kahvaltısı arasında içilecektir . Akşam yemeklerinde içilmeyecektir .

Dikkat :
Bu kürü uygularken kahvaltıda ayrıca bal tüketmeyiniz . Daha güçlü olur diye 1 çay kaşığından daha aþırı bal ilave etmeyiniz .

Not :
Bu amaçla pekmezi yada öğütülmüşü uygun değildir . Etkisi çok azdır .

Uyarı :
Hekim kontrol vede önerilerini gözardı etmeyiniz .Etiketler:
astım , ibrahim , saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu astım , ibrahim saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si , ibrahim saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si hakkında , ibrahim saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si için bitki , ibrahim saraçoğlu astım Tedavi(iyileştirme) si için bitkisel , astım bitki , astım Tedavi(iyileştirme) si için bitki hakkında , astım bitki nedir , astım bitkilerle , astım bitki ile Tedavi(iyileştirme) , astım bitkilerle Tedavi(iyileştirme) , astım için bitki , astım hastalığı , astım bitkisel , astım bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) si , astım bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) leri , astım bitkisel(doðal) yollarla , astım bitkisel(doðal) yollarla Tedavi(iyileştirme) si

Astım Hastalığı

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp