Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si


Anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si için neler yapılmalı ? Sorusuna yanıt ollaraak anemi(kansızlık) nin tedavisi hakkında avantaj lanacağınız veri ler bu yazıda yer almaktadır .


ANEMİNİN TEDAVİSİNDE KULLANILAN BİTKİSEL İLAÇLAR

       Vücudun folik asit ihtiyacı ,vücutta kan dolaşımını olaðan düzeyde sağlayacak oluþan kırmızı hücreleri yaratmak için vardır .Vücutta folik asitin olmadığı durumlarda kan hücresi üretimi yavaş yavaş azalmaya başlar . Bu Halin netiticesinde kişide anemi(kansızlık) görülür .

Anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) sinde Bitkisel(doðal) İlaçlardan Bazıları;

 Çilek kökü , oğul otu , atkuyruğu , sinirli yaprak vede keklik çayları tüketilmelidir .

* Havuç vede turp kabukları soyulmadan rendelenir , çiğ ollaraak biraz da lahana vede ıspanak doğranır . Zeytinyağı vede limon ilave edilerek salata olarak yenir .

* Günde üç çay bardağı pancar suyu içilir . Kırmızı pancar bol bol yenir .

* Yerelması haşlanıp yemelidir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 4-10 gram maydanoz tohumu konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 2-3 bardak tüketilir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 6-8 gram ufalanmış ısırgan yaprağı konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 2-3 bardak tüketilir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 2 gram ıhlamur konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 3-5 bardak tüketilir .

* İki kilo suyun içine 30 gram enginar yaprağı , 1 su bardağı kara üzüm , 1 kaşık pelin otu ufalanarak konur . Orta ateşte 1 saat kaynatılır . Soğuyunca süzülüp , balla tatlandırılır . Günde 3-4 bardak içilir . Bu işleme 10-15 gün Daimi edilir .
Etiketler: aneminin Tedavi(iyileştirme) si , anemi(kansızlık) nin , Tedavi(iyileştirme) , Tedavi(iyileştirme) si , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si için , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si hakkında , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si nedir , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si nasıl olur , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si için bitkiler , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si için bitkilse kür , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si için şifalı bitki , anemi(kansızlık) nin Tedavi(iyileştirme) si vede önlemler , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si , anemi(kansızlık) , Tedavi(iyileştirme) , Tedavi(iyileştirme) si , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si için , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si hakkında , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si nedir , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si nasıl olur , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si için bitkiler , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si için bitkilse kür , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si için şifalı bitki , anemi(kansızlık) Tedavi(iyileştirme) si vede önlemler

Anemi


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp