Bitkisel Sağlık Ürünleri

Anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si


Anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si için neler yapılmalı ? Sorusuna yanıt ollaraak anemi(kansýzlýk) nin tedavisi hakkında avantaj lanacağınız veri ler bu yazýda yer almaktadır .


ANEMİNİN TEDAVİSİNDE KULLANILAN BİTKİSEL İLAÇLAR

       Vücudun folik asit ihtiyacı ,vücutta kan dolaşımını olaðan düzeyde sağlayacak oluþan kırmızı hücreleri yaratmak için vardır .Vücutta folik asitin olmadığı durumlarda kan hücresi üretimi yavaş yavaş azalmaya başlar . Bu Halin netiticesinde kişide anemi(kansýzlýk) görülür .

Anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) sinde Bitkisel(doðal) İlaçlardan Bazıları;

 Çilek kökü , oğul otu , atkuyruğu , sinirli yaprak vede keklik çayları tüketilmelidir .

* Havuç vede turp kabukları soyulmadan rendelenir , çiğ ollaraak biraz da lahana vede ıspanak doğranır . Zeytinyağı vede limon ilave edilerek salata olarak yenir .

* Günde üç çay bardağı pancar suyu içilir . Kırmızı pancar bol bol yenir .

* Yerelması haşlanıp yemelidir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 4-10 gram maydanoz tohumu konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 2-3 bardak tüketilir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 6-8 gram ufalanmış ısırgan yaprağı konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 2-3 bardak tüketilir .

* Bir bardak kaynar suyun içine 2 gram ıhlamur konduktan sonra 10 dakika bekletilir , günde 3-5 bardak tüketilir .

* İki kilo suyun içine 30 gram enginar yaprağı , 1 su bardağı kara üzüm , 1 kaşık pelin otu ufalanarak konur . Orta ateşte 1 saat kaynatılır . Soğuyunca süzülüp , balla tatlandırılır . Günde 3-4 bardak içilir . Bu işleme 10-15 gün Daimi edilir .
Etiketler: aneminin Tedavi(iyileþtirme) si , anemi(kansýzlýk) nin , Tedavi(iyileþtirme) , Tedavi(iyileþtirme) si , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si için , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si hakkında , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si nedir , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si nasıl olur , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si için bitkiler , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si için bitkilse kür , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si için şifalı bitki , anemi(kansýzlýk) nin Tedavi(iyileþtirme) si vede önlemler , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si , anemi(kansýzlýk) , Tedavi(iyileþtirme) , Tedavi(iyileþtirme) si , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si için , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si hakkında , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si nedir , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si nasıl olur , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si için bitkiler , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si için bitkilse kür , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si için şifalı bitki , anemi(kansýzlýk) Tedavi(iyileþtirme) si vede önlemler

Anemi


Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp