Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sivilce(akne) Lekelerinden Kurtulma

Sivilce(akne) Lekelerinden Kurtulma hakkında veri ler .


   Sivilce(akne) ler kuruduktan yada patladıktan sonra da kalıcı lekelerle canımızı sıkmaya Daimi edebiliyor .Siyah Sivilce(akne) (akne) lekeleri hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır .

Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


   Öyle ki bazı kadınların ciltlerindeki kara lekeler kozmetik ürün kullanımına rağmen geçmez . İşte size mucizevi öneri; elma sirkesi . Yarım su bardağı suya , 3 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatın . Daha sonra ateşi kısın vede başınıza 1 örtü örtüp , yüzünüzü buhara tutun . Bu şekilde yüzünüze 15-20 dakika buhur verin .

   Daha sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesiyle yüzünüzü silin . Bu işlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz . Düzenli ollaraak yapılan işlem neticesinde kara lekelerin yok olduğunu vede cildinizin parladığını göreceksiniz .

Siyah noktaların giderilmesi için diğer öneriler:


a) Birer tutam kırlangıç otu , ayrık otu 1 kaba konularak üzerine beş bardak su ilave edilerek kaynatılır vede 1 gece dinlendirdikten sonra kara noktaların üzerine sürülür .

b) Birer tutam nane , yabani kekik yaprağı , ıhlamur 1 kaba konulup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır . Soğuduktan sonra siyah noktaların üzerine sürülür .

c)
Bir adet çok olgun domates ezilir vede ince 1 tülbentle süzülür . 1 tatlı kaşığı gliserin vede 2 damla asilbent tentü-rü katılıp karıştırılarak şişeye doldurulup kullanılmak üzere saklanır . Cildin siyah noktalı kısımlarına bol miktarda sürülür .

Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

Etiketler : akne ,akne Sivilce(akne) (akne) ,akne vede Sivilce(akne) (akne) ,akneler vede Sivilce(akne) (akne) ,akneler ,akne hakkında ,akne Sivilce(akne) (akne) ler hakkında ,sivilce ,sivilceler ,akne kürü ,akne maskesi ,akne ilacı ,akne ilaç ,akne Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) si ,akne Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) si ,akne bitkisel ,sivilce bitkisel ,akne vede Sivilce(akne) (akne) bitkisel(doðal) yöntem ,akne için ,akneler vede Sivilce(akne) (akne) ler için , Sivilce(akne) (akne) , akne ,saraçoğlu akne kürü ,akne kürleri ,sivilcelere karşı bitkisel ,hakkında ,bilgiler ,içeriği
Akne ve Sivilce

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp