Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sivilce(akne) lere Evde Çözüm

Sivilce(akne) lere Evde Çözüm hakkında veri ler .


   Özellikle ergenliðe geçiþ çağındaki gençler için büyük 1 mesele oluþan Sivilce(akne) (akne) lerden kurtulmak için doktora gitmenize lüzum olmayabilir . Sivilce(akne) evde çözüm hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır .

Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


    Evde uygulayacağınız yöntemlerle , oğlunuzun yada kızınızın moralini bozan , onları bıktıran Sivilce(akne) (akne) lerden büyük oranda kurtulabilirsiniz . Reader’s Digest dergisinde yayınlanan habere göre , yaygın kullanılan bu ürünler , Sivilce(akne) (akne) lerinizi kontrol altına almanıza yardımcı olacak .

1 . Aspirin:

   Çoğumuzun ergenliðe geçiþ çağında tek tük Sivilce(akne) (akne) si olmuştur . Bir aspirini ezerek vede çok az suyla bunu ıslatarak , sizi bıktıran Sivilce(akne) (akne) ler üzerine sürün . Ve Sivilce(akne) (akne) nin üzerinde birkaç dakika kalmasını sağlayın , sonra sabun vede suyla yıkayın .

    Bu kızarıklığı azaltacak vede ağrısını hafifletecektir . Eğer , Sivilce(akne) (akne) niz halen geçmezse , bu uygulamayı Sivilce(akne) (akne) niz tamamen iyileşene kadar her gün tekrarlayın .

2 . Zeytinyağı:

   Akneyi Tedavi(iyileştirme) etmek için yüzünüze zeytinyağı sürmek biraz saçma gibi gelebilir . Ancak birçok insan bunun işe yaradığını söylüyor . 3 çorba kaşığı zeytinyağı ile 4 çorba kaşığı tuzu karıştırın vede macun hazırlayın . Karışımı elinize vede parmaklarınıza sürün vede yüzünüze yayın . Bir 2 dakika bekledikten sonra , ılık vede sabunlu suyla yüzünüzü durulayın . Bir hafta boyunca bunu her gün uygulayın , daha sonra ise bu uygulamayı haftada 2 yada 3 kez yapın . Yüzünüzde farkedilir 1 iyileşme göreceksiniz . Zeytinyağı cildin doğal nemini iyileştirirken , tuz da gözenekleri temizliyor .

3 . Diş macunu:


   Yüzünüzün ortasında kocaman duran Sivilce(akne) (akne) nizden şikayetçiyseniz , Sivilce(akne) (akne) nin üzerine jel vede beyazlatıcı olmayan diş macunu sürün . Sabaha kadar Sivilce(akne) (akne) niz kurumuş olacak . Diş macunu sivilcenin suyunu alır vede yağı içine çeker . Bu yöntem çok işe avantaj . Ancak , hassas ciltler için tahriş edici meydana gelebilir .Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .
Etiketler : akne ,akne Sivilce(akne) (akne) ,akne vede Sivilce(akne) (akne) ,akneler vede Sivilce(akne) (akne) ,akneler ,akne hakkında ,akne Sivilce(akne) (akne) ler hakkında ,sivilce ,sivilceler ,akne kürü ,akne maskesi ,akne ilacı ,akne ilaç ,akne Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) si ,akne Sivilce(akne) (akne) Tedavi(iyileştirme) si ,akne bitkisel ,sivilce bitkisel ,akne vede Sivilce(akne) (akne) bitkisel(doðal) yöntem ,akne için ,akneler vede Sivilce(akne) (akne) ler için , Sivilce(akne) (akne) , akne ,saraçoğlu akne kürü ,akne kürleri ,sivilcelere karşı bitkisel ,hakkında ,bilgiler ,içeriğiAkne ve Sivilce

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp