Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sivilce(akne) Nasıl Gider


Sivilce(akne) Nasıl Gider hakkında veri ler .


   Sivilce(akne) ler vede aknelere yağlı cilt yapısı vede gün iinde yaşanan lüzum iş lüzum ise özel yaşam stresi sebep meydana gelebilir . Sivilce(akne) nasıl gider hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır .


Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


   Evde uygulayacağınız yöntemlerle , oğlunuzun yada kızınızın moralini bozan , onları bıktıran Sivilce(akne) (akne) lerden büyük oranda kurtulabilirsiniz . Reader's Digest dergisinde yayınlanan habere göre , yaygın kullanılan bu ürünler , Sivilce(akne) (akne) lerinizi kontrol altına almanıza yardımcı olacak .

1 . Aspirin:


   Çoğumuzun ergenliðe geçiþ çağında tek tük Sivilce(akne) (akne) si olmuştur . Bir aspirini ezerek vede çok az suyla bunu ıslatarak , sizi bıktıran Sivilce(akne) (akne) ler üzerine sürün . Ve Sivilce(akne) (akne) nin üzerinde birkaç dakika kalmasını sağlayın , sonra sabun vede suyla yıkayın . Bu kızarıklığı azaltacak vede ağrısını hafifletecektir . Eğer , Sivilce(akne) (akne) niz halen geçmezse , bu uygulamayı Sivilce(akne) (akne) niz tamamen iyileşene kadar her gün tekrarlayın .

2 . Zeytinyağı:

    Akneyi Tedavi(iyileştirme) etmek için yüzünüze zeytinyağı sürmek biraz saçma gibi gelebilir . Ancak birçok insan bunun işe yaradığını söylüyor . 3 çorba kaşığı zeytinyağı ile 4 çorba kaşığı tuzu karıştırın vede macun hazırlayın . Karışımı elinize vede parmaklarınıza sürün vede yüzünüze yayın . Bir 2 dakika bekledikten sonra , ılık vede sabunlu suyla yüzünüzü durulayın . Bir hafta boyunca bunu her gün uygulayın , daha sonra ise bu uygulamayı haftada 2 yada 3 kez yapın . Yüzünüzde farkedilir 1 iyileşme göreceksiniz . Zeytinyağı cildin doğal nemini iyileştirirken , tuz da gözenekleri temizliyor .

3 . Diş macunu:

    Yüzünüzün ortasında kocaman duran Sivilce(akne) (akne) nizden şikayetçiyseniz , Sivilce(akne) (akne) nin üzerine jel vede beyazlatıcı olmayan diş macunu sürün . Sabaha kadar Sivilce(akne) (akne) niz kurumuş olacak . Diş macunu Sivilce(akne) (akne) nin suyunu alır vede yağı içine çeker . Bu yöntem çok işe avantaj . Ancak , hassas ciltler için tahriş edici meydana gelebilir .


Aknelere vede Sivilce(akne) lere Karşı Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .Etiketler : Sivilce(akne) (akne) nasıl gider ,sivilceler nasıl gider ,nelerdir ,hakkında ,bilgiler ,içeriği ,tedavisi .

Akne ve Sivilce

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp