Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Akciğer Temizleyici Bitkiler

Akciğer Temizleyici Bitkiler hakkındaki veri ler .


      Herşeyin çaresi doğada olduğu gibi doğal yollarla akciğerleri temizlemek mümkün .Akciğer temlizyeci bitkiler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır .

Akciğer Rahatsızlıklarına Karşı %100 Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

Malzemeler:

  •  1/2 lt su
  •  4-5 gr (bir tutam) ebe gümeci
  •  4-5 gr (bir tutam ısırganotu )

Hazırlanışı vede Uygulama

   Suyun içine , ebegümeci vede ısırgan otunu atıp , hafif ateşte , ağzı kapalı ollaraak , 4 dakika kaynatın .Ilıdıktan sonra süzün , amma içerisindeki kalan bitkileri muhakkak ayıklayın . Aç karnına , sabah vede akşam öneleyici olarak , birer çay bardağı , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hastaları için ise , birer su bardağı için . Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin . Bu küre , önleyici ollaraak 1 ay , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi hastaları için ise 3 ay hiç ara verilmeden devam edilmesi avantaj lıdır . Yılda en az 2 kez uygulanır . Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip , tekrar 3 ay boyunca 2 günde bir , 1 su bardağı içilir . Daha sonraki günlerde vakit zaman uygulanır .

Kullanım şekli:

  •  Birinci hafta 1 gün arayla , sabah vede akşam aç karna
  •  İkinci hafta 2 gün arayla , sabah vede akşam aç karna
  •  Üçüncü hafta üç gün arayla , sabah vede akşam aç karna
  •  Dördüncü hafta dört gün arayla , sabah vede akşam aç karna
  •  Beşinci haftadan itibaren haftada 1 kez sabah vede akşam aç karna birer çay bardağı içilecek .

Uyarı :

   Kullanılan her 2 bitkinin , kullanım sırasında ya ikisi aniden kuru , ya da ikisi aniden , taze ollaraak kullanılması gereklidir . Bitkilerden birisi taze , birisi kuru olursa hiç 1 avantaj sı olmaz .

Akciğer Rahatsızlıklarına Karşı %100 Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .


Etiketler :   akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi akciğer , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi emare leri , akciğer hastalığı , akciğer nedir , akciğer iltihabı , akciğer ameliyatı , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li akciğer , akciğer enfeksiyonu , akciğer su toplaması , akciğer nodülü , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i evreleri , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i ameliyatı , akciğer görevleri , akciğer filmi , akciğer ağrısı , akciğer kisti(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) (içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) , akciğer metastazı , akciğer hastalıkları emare leri , akciğer iltihabı Tedavi(iyileştirme) si , akciğer tomografisi , akciğer kafigelmez liği .

Akciğer ve Karaciğer Hastalıkları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp