Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Akciğerler Nasıl Temizlenir

Akciğerler Nasıl Temizlenir hakkındaki veri ler .


     Egsoz dumanı ,sigara(tütün mamülleri) tiryakiliği yada pasif içicilik sebebi yle akciğerlerimiz 1 hayli kirlenir .Akciğerler nasıl temizlenir hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır .

Akciğer Rahatsızlıklarına Karşı %100 Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .

AKCİĞER TEMİZLEMESİ:

   Çok peynir vede süt sevenler , margarinli yemekler kullananlar , saçları mat vede seyrek olanlar , herhangi 1 çeşit akciğer hastalığı olanlar akciğer temizlemesi yapmalıdırlar .

   Ilığa yakın sıcak su ile karıştırılmış limon suyu öğleye kadar içilmeli , limon suyu içemeyen greyfurt yada portakalla karıştırarak limon suyu içebilir . Günde 10 taneye kadar içebilir . Öğleden sona meyve veya sebze yenilebilir . Akşam bal ile bitkisel(doðal) çay içilir . 2 hafta bu şekilde Daimi edilmelidir . 2 hafta sonra ballı gliserinli ilaç vede limon suyu yerine de elma sirkesi içmeye başlanır . Gliserinli ilaç 2 hafta kullanılır sonra ara verilir , bu şekilde balgam tamamen bitene kadar devam edilir . Fakat limon suyu vede elma sirkesine hiç ara verilmeden her gün içilir . Bu Tedavi(iyileştirme) sırasında balgam çok çoğalıyor vede çıkıyor bundan endişe edilmemelidir , Tedavi(iyileştirme) için bu çok güzeldir .

   Bu Tedavi(iyileştirme) süresince 2 günde 1 kez 12 bardağa kadar omzuna bardakları kapatıp 14 gün Daimi edilir . Yani 7 kez bardak kapatılmış olacak , balgamın çıkmasını çok kolaylaştırıyor .

Akciğer Rahatsızlıklarına Karşı %100 Bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız . .Etiketler :   akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi akciğer , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi emare leri , akciğer hastalığı , akciğer nedir , akciğer iltihabı , akciğer ameliyatı , kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi li akciğer , akciğer enfeksiyonu , akciğer su toplaması , akciğer nodülü , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i evreleri , akciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi i ameliyatı , akciğer görevleri , akciğer filmi , akciğer ağrısı , akciğer kisti(içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) (içerigi sıvı kaplı yabancı kitle) , akciğer metastazı , akciğer hastalıkları emare leri , akciğer iltihabı Tedavi(iyileştirme) si , akciğer tomografisi , akciğer kafigelmez liği .

Akciğer ve Karaciğer Hastalıkları

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp