Bitkisel Sağlık Ürünleri

Karaciger Yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si

Karaciger Yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si Hakkında Genel Veri ler

 

Karaciger yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si;karaciger yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si hakkında merak ettiklerinizi vede daha fazlasını aşağıda sizin için hazırladığımız yazımızda görebilirsiniz . . .

YÜZDEN FAZLA HASTALIK İÇİN HAZIRLANAN BİTKİSEL KÜRLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN . . . . .

 


%100 Bitkisel(doðal) Karaciğer Yağlanması İle İlgili  Ürünlerimiz İçin Tıklayın

 

 


Karaciğer yağlanması diğer makalelerimizde belirttiğimiz gibi karaciğerin en büyük düşmanıdır .Karaciğer yağlanmasının önüne geçmek için tıbbı Tedavi(iyileþtirme) yöntemleri elbette mevcut .Ancak karaciğer yağlanması tedavisinde bitkilerin gücünden de avantaj lanabiliriz .Karaciğer yağlanmasında kullanılan en Umumi bitkiset Tedavi(iyileþtirme) maydanoz limon kültürü ."Karaciğer yağlanması" (Hepatosteatoz) için "bitkisel Tedavi(iyileþtirme) " yöntemi ollaraak kullanabileceğiniz vede maydonoz vede limon kültürü tesirli bir yöntem meydana gelebilir .İhmale gelmeyen vede ilerlemesi halinde karaciğer kanserine dahi çeviren karaciğer yağlanması için aşağıda ki maydonoz limon kültürünü uygulayabilirsiniz .

Saplı ollaraak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna yada blendera eliniz ile biraz parçalayarak koyun vede üstüne yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) vede yarım bardak su ilave edin .

Mutfak robotunuzu yada blender'ı çalıştırın , iyice karıştırarak sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını için . En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz . Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayın vede onbeş günlük uygulamadan sonra 1 hafta ara verin .

Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın . Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz .

Eğer ,karaciğer yağlanması önümüzdeki boktadaysa , Maydanoz Limon kürüne paralel ollaraak aynı günün akşam yemeğinden 2 saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır .

Yılda 2-3 kez uygulanacak oluþan Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz .

Karaciğer yağlanması fibroz yada Siroz(cirhosis) (cirhosis) a dönüşebilmekte yada karaciğer kanserine sebep olabilmektedir . Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır


YÜZDEN FAZLA HASTALIK İÇİN HAZIRLANAN BİTKİSEL KÜRLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN . . . . .

 Etiketler: karaciger yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si ,karaciger yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si hakkında veri ler ,karaciger yaglanması Tedavi(iyileþtirme) si nedir ,karaciğer yağlanması bitkisel ,  karaciğer rejimi , karaciğer temizlenmesi , karaciğer temizliği , karaciğer biyopsi , karaciğer biyopsisi , karaciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , karaciğer büyümesinin emare leri , karaciğer hastalıklarının emare leri , karaciğer transplantasyonu , karaciğer nedir , karaciğer ağrısı ,karaciğer büyümesinin Tedavi(iyileþtirme) si

 


Akciğer ve Karaciğer Hastalıkları

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp