Bitkisel Sağlık Ürünleri
Akciğer ve Karaciğer Hastalıkları

Karaciger Yaglanması Tedavi(iyileştirme) si

Karaciger Yaglanması Tedavi(iyileştirme) si Hakkında Genel Veri ler

 

Karaciger yaglanması Tedavi(iyileştirme) si;karaciger yaglanması Tedavi(iyileştirme) si hakkında merak ettiklerinizi vede daha fazlasını aşağıda sizin icin amade ladığımız yazımızda görebilirsiniz . . .

YÜZDEN FAZLA HASTALIK İÇİN HAZIRLANAN BİTKİSEL KÜRLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN . . . . .

 


%100 Bitkisel(doğal) Karaciğer Yağlanması İle İlgili  Ürünlerimiz İçin Tıklayın

 

 


Karaciğer yağlanması başka makalelerimizde belirttiğimiz gibi karaciğerin en büyük hasım ıdır .Karaciğer yağlanmasının önüne geçmek için tıbbı Tedavi(iyileştirme) metod leri elbette mevcut .Ancak karaciğer yağlanması tedavisinde bitkilerin gücünden de avantaj lanabiliriz .Karaciğer yağlanmasında kullanılan en Umumi bitkiset Tedavi(iyileştirme) maydanoz limon kültürü ."Karaciğer yağlanması" (Hepatosteatoz) icin "bitkisel Tedavi(iyileştirme) " yöntemi ollaraak kullanabileceğiniz vede maydonoz vede limon kültürü tesirli bir metod meydana gelebilir .İhmale gelmeyen vede ilerlemesi halinde karaciğer kanserine dahi çeviren karaciğer yağlanması icin aşağıda ki maydonoz limon kültürünü uygulayabilirsiniz .

Saplı ollaraak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna yada blendera eliniz ile biraz parçalayarak koyun vede üstüne yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) vede yarım bardak su ilave edin .

Mutfak robotunuzu yada blender'ı çalıştırın , iyice karıştırarak sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını için . En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz . Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayın vede onbeş günlük uygulamadan sonra 1 hafta ara verin .

Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün özdeş biçim de uygulayın ve kürü sonlandırın . Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü özdeş şekilde tekrar edebilirsiniz .

Eğer ,karaciğer yağlanması önümüzdeki boktadaysa , Maydanoz Limon kürüne paralel ollaraak özdeş günün akşam yemeğinden 2 saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır .

Yılda 2-3 kez uygulanacak oluşan Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını tedbir iş olursunuz .

Karaciğer yağlanması fibroz yada Siroz(cirhosis) (cirhosis) a dönüşebilmekte yada karaciğer kanserine sebep olabilmektedir . Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır


YÜZDEN FAZLA HASTALIK İÇİN HAZIRLANAN BİTKİSEL KÜRLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN . . . . .

 Etiketler: karaciger yaglanması Tedavi(iyileştirme) si ,karaciger yaglanması Tedavi(iyileştirme) si hakkında veri ler ,karaciger yaglanması Tedavi(iyileştirme) si nedir ,karaciğer yağlanması bitkisel ,  karaciğer rejimi , karaciğer temizlenmesi , karaciğer temizliği , karaciğer biyopsi , karaciğer biyopsisi , karaciğer kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi , karaciğer büyümesinin emare leri , karaciğer Rahatsızlık larının emare leri , karaciğer transplantasyonu , karaciğer nedir , karaciğer ağrısı ,karaciğer büyümesinin Tedavi(iyileştirme) si

 


Akciğer ve Karaciğer Hastalıkları

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp