Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kadın Azdırıcı YöntemlerKadın Azdırıcı Yöntemler Hakkında Veri ler .Kadın azdırıcı yöntemler ,kadınların cinsel ilişki sırasında en çok zev aldıkları yerler ,kadınların cinsel anlamda en çok haz duydukları yerler ,nelerdir bunları bilmiyorsanız eğer alltaki makalemizi okuyunuz vede kadınların cinsel ilişkide en çok tatmin oldukları yerler neresi nelerden hoşlanırlar sizde veri sahibi olun .


Kadinda Hassas BÖlgeler İnsan gövdesindeki cinsel uyarı bölgeleri yada cinsel uyarıya yatkın bölümler yalnızca üreme organları değildir . Erkeklerde de kadınlarda da az yada çok uyarılabilecek nitelikte en büyük organ tüm gövdeyi kaplayan deridir . Kadınlar okşanmaktan , masaj yapılmasından çok hoşlanırlar . Bu hassasiyet özellikle sevişmenin ilerleyen anlarında orgazma katkıda bulunabilecek düzeyde meydana gelebilir . Kadınlarda hassas diğer bölgeleri şöyle sıralayabiliriz .


Klitoris
Kadında klitoris erkekdeki penis(erkeklikorganı) in karşılığıdır . Dış deri olaðan ollaraak klitorisi kaplamakta olup , klitoris başının (erkekteki penis(erkeklikorganı) ucunun karşılığı) ilk anda göze çarpmasını önler . Uyarıya çok yatkın olup , dokunmaya , ritmik baskıya vede her şeyden çok devamlı amma aralıklı 1 uyarıya karşılık verir . Klitorisin aralıksız ollaraak uyarılması Umumi ollaraak iyi birşey değildir . Kadında , gıdıklanmayı andıran , karşı koyulması , dayanılması son C° Derece güç 1 duygu uyandırabilir . Klitorise karşı özel 1 alaka gösteren 1 erkek , bu noktanın çevresini uyararak da aynı sonuca erişebileceğini , kadının coşkusu için klitorisin kendisine dokunmanın katiyetle lüzumlu olmadığını öğrenmelidir .


Büyük Dudaklar (Lâbia Majora)
Erkeğin teslis torbalarını andırır Kadının cinsel duygularının uyanmasında önemli 1 rol oynamaz amma penis(erkeklikorganı) üzerinde uyarıcı 1 tesiri meydana gelebilir .


Küçük Dudaklar (Labia Minora)
Küçük dudakların iç bölümleri dokunmaya karşı son C° Derece duyarlıdır . Bir iç dudaktan başlayarak klitorisin üstünden de geçerek öbür iç dudakta son bulan 1 tür döner uyarı uygulandığı vakit kadının cinsel coşkusu belirli 1 şekilde artar .


Döl Yolu Ağzı ( Rahim(vajina) Girişi)
İdrar deliği ile döl yolu ağzını içine alan bölge de son C° Derece duyarlıdır .


Döl Yolu (Vajina)
Döl yolunun ağzındaki sfenkter çemberi her hangi 1 baskı altında kaldığı vakit daralır . Döl yolunun ön bölümüne , aşağı doğru parmaklar ile uygulanan ritmik baskı , çok keskin 1 cinsel coşkuya yol açar . Döl yolu duvarları dokunmaya karşı aþırı duyarlı olmadıkları için , penis(erkeklikorganı) in döl yoluna girmesinden duyulan cinsel coşku , daha . çok ruhsal 1 coşkudur . Döl yolu içini doğrudan doğruya uyarmaya kalkmak bu bakımdan tüm anlamsız olmasa bile , tırnakların bu bölgeyi zedeleme olasılık leri vardır . Parmakların döl yolu ağzından daha önümüzdeki gitmemeleri öğütlenir . Klitorisin dibi uyarıldığı vakit döl yolu ağzında da cinsel coşku duyulur .


Serviks
Aslında bu bölge dokunmaya karşı duyarlı değildir . Kadın serviksin uyarıldığını sanabilir; amma bu , penis(erkeklikorganı) in çok derinlere girmesinden dolayı meydana gelen basıncın peritoneum'u (döl yatağı yüzeyini kaplayan doku) etkilemesi vede derinlere giren penis(erkeklikorganı) in umumiyetle 1 seri tepki yaratması yüzündedir . Bu bölgeyi erkeğin parmakları ile uyarmaya çalışması doğru değildir , çünkü eşini yaralayabilir .


Memeler

Kadınlarda memeler dokunmaya karşı duyarlıdırlar Ritmik 1 basınç vede uyarı hareketi cinsel duyguların çoğalmasını sağlayabilir . Özellikle meme uçları , klitoris kadar duyarlıdır . Kadının memeler yolu ile duyduğu uyarı aynı anda döl yatağına vede diğer cinsel organlara aktarılır . Bazı kadınlar , meme uçlarının öpülmesini , yalanmasını yada emilmesini cinsel organların uyarılmasına tercih ederler . Bu arada , analık duygularının kadının ruhsal yapısında tuttukları yeri de göz önünde bulundurmak gereklidir . Bazı kadınlar , sırf analık duygularının ağır basması yüzünden memelerinin uyarılmasından cinsel coşku duymazlar . Cinsel bakımdan , erkek memesi kadın memesine oranla çok daha az duyarlıdır .


Ağız

Dudaklar , dil vede ağızın diğer bölümlerinde , en az cinsel organlarda olduğu kadar cinsel duyu bulunmaktadır . Memeler yada cinsel organlar uzun uzun öpüldüğünde cinsel coşku geniş ölçüde artar .


Apış Arası
Penis(erkeklikorganı) kökü (ya da kadında döl yolu ağzı) ile anüs (makat) arasında kalan bölge dokunmaya karşı duyarlıdır . Bu bölgenin orta bölümü özellikle basınca karşı duyarlıdır . Bu sebeple özellikle ön sevişme sırasında parmaklarla hafifçe uyarılması , avuçlanması vede 1 miktar bastırılması oldukça uyarıcıdır .


Anüs (makat)
Bu bölgedeki cinsel duyular kişiye vede ruhsal etkilerin derecesine göre değişir . Makat ile cinsel organ aynı kaslar ile birbirlerine bağlı olduklarından , lüzum erkekte gerekse kadında , cinsel organlar uyarıldığı vakit makat küçülür vede makat uyarıldığı vakit da , cinsel organlar kasılır . Bu bölge de ön sevişmede parmakların okşayarak dokunmasına , hafif basınç uygulanmasına karşılık verecektir . Oral seskin de 1 parçası olabilen anüsün cinsel ilişki öncesinde temizliğine özel önem verilmelidir .


Kaba Etler (Kalçalar)

Kaba ellerdeki kaslar kasıldığı vakit cinsel coşku artar . Bu sebep le , cinsel birleşme sırasında lüzum kadın gerekse erkekler , bilinçli yada bilinçsiz ollaraak kaba etlerinde bulunan kasları kasarlar . Bu kasılmanın neticesi ollaraak makat da küçülür vede böylece cinsel organlar uyarılmış olur , döl yolu kasları gerilir , döl yolu ağzı daralır; erkekte ise penis(erkeklikorganı) sertleşir .


Bacaklar

Bacakların iç bölümleri cinsel uyarıya karşı keskin 1 tepki gösterirler .


Diğer Bölgeler

Bazı kimselerin gövdelerinde , yukarda sayılanların yanı sıra gelişmiş 1 takım cinsel uyarı bölgeleri vardır . Bunlar umumiyetle , gözler , kulaklar , ense , boyun , koltuk altları , göbek , karın , bel , sırt , kasıklar , göğsün 2 yanı vede bunların çevresindeki bölgelerdir . Saçların vede bazı bölgelerdeki kılların hafif hafif okşanması da bazı durumlarda cinsel duyguları uyandırabilir .


Etiketler: kadın azdırıcı yöntemler , azdırıcı , kadın azdırıcı , azdırıcı kadın , azdırıcı yöntemler , kadın uyarıcı

Afrodizyaklar

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp