Bitkisel Sağlık Ürünleri
Afrodizyaklar

Kadın Azdırıcı Metod lerKadın Azdırıcı Metod ler Hakkında Veri ler .Kadın azdırıcı metod ler ,kadınların cinsel ilişki sırasında en çook zev aldıkları yerler ,kadınların cinsel anlamda en çook haz duydukları yerler ,nelerdir bunları bilmiyorsanız eğer alltaki makalemizi okuyunuz vede kadınların cinsel ilişkide en çook tatmin oldukları yerler neresi nelerden hoşlanırlar sizde veri sahibi olun .


Kadinda Hassas BÖlgeler İnsan gövdesindeki cinsel İkaz bölgeleri yada cinsel uyarıya yatkın bölümler sadece üreme(eşey) organları değildir . Erkeklerde de kadınlarda da az yada çook uyarılabilecek nitelikte en büyük organ bütün gövdeyi kaplayan deridir . Kadınlar okşanmaktan , masaj yapılmasından çook hoşlanırlar . Bu hassasiyet hususiyetle sevişmenin ilerleyen anlarında orgazma katkıda bulunabilecek düzeyde meydana gelebilir . Kadınlarda hassas başka bölgeleri şöyle sıralayabiliriz .


Klitoris
Kadında klitoris erkekdeki penis(erkeklikorganı) in karşılığıdır . Dış deri olağan ollaraak klitorisi kaplamakta olup , klitoris başının (erkekteki penis(erkeklikorganı) ucunun karşılığı) ilk anda göze çarpmasını önler . Uyarıya çook yatkın olup , dokunmaya , ritmik baskıya vede her şeyden çook Daimi amma aralıklı 1 uyarıya zıtlık verir . Klitorisin aralıksız ollaraak uyarılması Umumi ollaraak iyi birşey değildir . Kadında , gıdıklanmayı andıran , karşı koyulması , dayanılması son C° Derece güç 1 duygu uyandırabilir . Klitorise karşı hususi 1 alaka gösteren 1 erkek , bu noktanın kenarları ni uyararak da özdeş sonuca erişebileceğini , kadının coşkusu icin klitorisin kendisine dokunmanın katiyetle lüzumlu olmadığını öğrenmelidir .


Büyük Dudaklar (Lâbia Majora)
Erkeğin teslis torbalarını andırır Kadının cinsel duygularının uyanmasında önemli 1 rol oynamaz amma penis(erkeklikorganı) üzerinde uyarıcı 1 tesiri meydana gelebilir .


Küçük Dudaklar (Labia Minora)
Küçük dudakların iç bölümleri dokunmaya karşı son C° Derece hassas dır . Bir iç dudaktan başlayarak klitorisin üstünden de geçerek öbür iç dudakta son bulan 1 tür döner İkaz uygulandığı vakit kadının cinsel coşkusu belirli 1 biçim de artar .


Döl Yolu Ağzı ( Rahim(vajina) Girişi)
İdrar deliği ile döl yolu ağzını içine alan bölge de son C° Derece hassas dır .


Döl Yolu (Vajina)
Döl yolunun ağzındaki sfenkter çemberi her hangi 1 baskı altında kaldığı vakit daralır . Döl yolunun ön bölümüne , aşağı doğru parmaklar ile uygulanan ritmik baskı , çook keskin 1 cinsel coşkuya yol açar . Döl yolu duvarları dokunmaya karşı aşırı hassas olmadıkları için , penis(erkeklikorganı) in döl yoluna girmesinden duyulan cinsel coşku , daha . çook ruhsal 1 coşkudur . Döl yolu içini doğrudan doğruya uyarmaya kalkmak bu bakımdan bütün manasız olmasa bile , tırnakların bu bölgeyi zedeleme olasılık leri mevuttur . Parmakların döl yolu ağzından daha önümüzdeki gitmemeleri öğütlenir . Klitorisin dibi uyarıldığı vakit döl yolu ağzında da cinsel coşku duyulur .


Serviks
Aslında bu bölge dokunmaya karşı hassas değildir . Kadın serviksin uyarıldığını sanabilir; amma bu , penis(erkeklikorganı) in çook derinlere girmesinden dolayı meydana gelen basıncın peritoneum'u (döl yatağı yüzeyini kaplayan doku) etkilemesi vede derinlere giren penis(erkeklikorganı) in umumiyetle 1 seri tepki yaratması yüzündedir . Bu bölgeyi erkeğin parmakları ile uyarmaya çalışması doğru değildir , çünki eşini yaralayabilir .


Memeler

Kadınlarda memeler dokunmaya karşı hassas dırlar Ritmik 1 basınç vede İkaz hareketi cinsel duyguların çoğalmasını sağlayabilir . Hususiyetle meme uçları , klitoris kadar hassas dır . Kadının memeler yolu ile duyduğu İkaz özdeş anda döl yatağına vede başka cinsel organlara aktarılır . Bazı kadınlar , meme uçlarının öpülmesini , yalanmasını yada emilmesini cinsel organların uyarılmasına tercih ederler . Bu arada , analık duygularının kadının ruhsal yapısında tuttukları yeri de göz önünde bulundurmak gereklidir . Bazı kadınlar , sırf analık duygularının ağır basması yüzünden memelerinin uyarılmasından cinsel coşku duymazlar . Cinsel bakımdan , erkek memesi kadın memesine oranla çook daha az hassas dır .


Ağız

Dudaklar , dil vede ağızın başka bölümlerinde , en az cinsel organlarda olduğu kadar cinsel duyu bulunmaktadır . Memeler yada cinsel organlar uzun uzun öpüldüğünde cinsel coşku geniş oranda artar .


Apış Arası
Penis(erkeklikorganı) kökü (ya da kadında döl yolu ağzı) ile anüs (makat) arasında kalan bölge dokunmaya karşı hassas dır . Bu bölgenin orta Departmanı hususiyetle basınca karşı hassas dır . Bu sebeple hususiyetle ön sevişme sırasında parmaklarla hafifçe uyarılması , avuçlanması vede 1 miktar bastırılması oldukça uyarıcıdır .


Anüs (makat)
Bu bölgedeki cinsel duyular kişiye vede ruhsal etkilerin derecesine göre değişir . Makat ile cinsel organ özdeş kaslar ile birbirlerine bağlı olduklarından , lüzum erkekte gerekse kadında , cinsel organlar uyarıldığı vakit makat küçülür vede makat uyarıldığı vakit da , cinsel organlar kasılır . Bu bölge de ön sevişmede parmakların okşayarak dokunmasına , hafif basınç uygulanmasına zıtlık verecektir . Oral seskin de 1 parçası olabilen anüsün cinsel ilişki öncesinde temizliğine hususi önem verilmelidir .


Kaba Etler (Kalçalar)

Kaba ellerdeki kaslar kasıldığı vakit cinsel coşku artar . Bu sebep le , cinsel birleşme sırasında lüzum kadın gerekse erkekler , iradeli yada iradesiz ollaraak kaba etlerinde bulunan kasları kasarlar . Bu kasılmanın neticesi ollaraak makat da küçülür vede böylece cinsel organlar uyarılmış olur , döl yolu kasları gerilir , döl yolu ağzı daralır; erkekte ise penis(erkeklikorganı) sertleşir .


Bacaklar

Bacakların iç bölümleri cinsel uyarıya karşı keskin 1 tepki gösterirler .


Diğer Bölgeler

Bazı kimselerin gövdelerinde , yukarda sayılanların yanı sıra gelişmiş 1 takım cinsel İkaz bölgeleri mevuttur . Bunlar umumiyetle , gözler , kulaklar , ense , boyun , koltuk altları , göbek , karın , bel , sırt , kasıklar , göğsün 2 yanı vede bunların kenarları ndeki bölgelerdir . Saçların vede bazı bölgelerdeki kılların hafif hafif okşanması da bazı durumlarda cinsel duyguları uyandırabilir .


Etiketler: kadın azdırıcı metod ler , azdırıcı , kadın azdırıcı , azdırıcı kadın , azdırıcı metod ler , kadın uyarıcı

Afrodizyaklar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp