Bitkisel Sağlık Ürünleri
Ağız kokusu

Ağız Kokusu İçin İlaçAğız Kokusu İçin İlaç Kullanmalıyız . Bu İlaçlar Bitkisel(doğal) İlaçlar da Olabilir . İlaç Sayesinde İçinde Bulunduğumuz Üzücü Durumdan , Rahatsızlık tan Kurtarıp Sağlıklı Bir Hal İçinde Bulunmamızı Sağlarlar . Bu Sayede Ağız Kokusundan Kurtulmuş Oluruz .


 

Ağız Kokusu İçin İlaç

 Ağız kokusunu gidermek için; bitkisel ,doğal ,fiziksel vede kimyasal bir çook ürün vede metod bilinmektedir . Bunun dışında hususiyetle bu Meselesi n çok fazla görülmeye başlamasıyla ağız kokusu icin ilaç metod leri de uygulanmaya başlamıştır . Eczanelerde vede bu tür ürünleri pazarlayan yerlerde rahatça bulabileceğimiz bu ilaçlar sayesinde ağız kokusunu mani leyebiliriz .


Bu ürünlerin fiziksel yapısı da tesiri yle 1 arada değişebilir . En çok tablet ,macun ,karışım vede sprey halinde bulunan bu ürünler , nefesin kontrolü ve hoş kokması adına tesirli dir; amma bu tür ürünler umumiyen ağızda oluşturdukları hoş kokuyla ağız kokusunu keseler . Yani ağız kokusunu tamamen tedbir e adına pek fazla tesirli olamazlar . Bazıları ise direk ağız içi enfeksiyonlarını kesme adına kullanılır . Yani ağızdaki bakterileri vede plakları tesiri z hale getirerek , ağız kokusunu tedbir iş olurlar . Bu türde ürünlerin kullanımı baki çözümler adına daha iyi olacaktır .

Ağız kokusu icin ilaç çeşitleri Umumi ollaraak bitkilerden yada natural yollardan yapılmaktadır . Çünki bitkilerin birçok konuda olduğu gibi ağız kokusu konusunda da bayağı tesirli olduğunu söylemek mümkündür . Bu yüzden kullanımda bitkisel(doğal) ve doğal ürünlere önem vermeliyiz . Ağız kokusunu giderme adına kullanılacak ilaçlar ezanelerde reçetesiz ollaraak satılabilir . Bunun neşriyat da bitkisel(doğal) kürler ve karışımlar satan yerlerde yada aktarlarda da bu tür ürünleri bulabiliriz . Hususiyetle teknoloji vede internet ağının gelişmesiyle , bu tür ürünlerin internetten siparişi oldukça rahat hale gelmiştir .

 

Sebebi bulunup ortadan kaldırılmadıysa aşağıdaki ilaçlar Netice değildir amma gerçek tedavi Daimi ettiği zaman boyunca verilebilir . 

  • Çinkolu diş macunu
  • Alkolsüz gargara (bir sonraki soruya bakınız)
  • Çinkolu sakız
  • Antiseptik pastil

Tarçın kullanın
İçeceklerinizde vede uygun yiyeceklerinizde tarçın kullanabilirsiniz . Tarçın ağız içi bakterilerle savaşta önemli 1 silahtır . Eğer varsa tarçınlı şekersiz sakızlar da uygun 1 tavsiye meydana gelebilir .

 

Etiketler: ağız kokusu icin ilaç ,ağız kokusu , ağız yaraları , diş kokusu ,  


Ağız kokusu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp