Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Ağız Kokusu İçin İlaçAğız Kokusu İçin İlaç Kullanmalıyız . Bu İlaçlar Bitkisel(doðal) İlaçlar da Olabilir . İlaç Sayesinde İçinde Bulunduğumuz Kötü Durumdan , Hastalıktan Kurtarıp Sağlıklı Bir Hal İçinde Bulunmamızı Sağlarlar . Bu Sayede Ağız Kokusundan Kurtulmuş Oluruz .


 

Ağız Kokusu İçin İlaç

 Ağız kokusunu gidermek için; bitkisel ,doğal ,fiziksel vede kimyasal bir çok ürün vede yöntem bilinmektedir . Bunun dışında özellikle bu Meselesi n çok fazla görülmeye başlamasıyla ağız kokusu için ilaç yöntemleri de uygulanmaya başlamıştır . Eczanelerde vede bu tür ürünleri pazarlayan yerlerde rahatça bulabileceğimiz bu ilaçlar sayesinde ağız kokusunu mani leyebiliriz .


Bu ürünlerin fiziksel yapısı da tesiri yle 1 arada değişebilir . En çok tablet ,macun ,karışım vede sprey halinde bulunan bu ürünler , nefesin kontrolü ve hoş kokması adına tesirli dir; amma bu tür ürünler umumiyen ağızda oluşturdukları hoş kokuyla ağız kokusunu keseler . Yani ağız kokusunu tamamen önleme adına pek fazla tesirli olamazlar . Bazıları ise direk ağız içi enfeksiyonlarını kesme adına kullanılır . Yani ağızdaki bakterileri vede plakları tesiri z hale getirerek , ağız kokusunu önlemiş olurlar . Bu türde ürünlerin kullanımı kalıcı çözümler adına daha iyi olacaktır .

Ağız kokusu için ilaç çeşitleri Umumi ollaraak bitkilerden yada doğal yollardan yapılmaktadır . Çünkü bitkilerin birçok konuda olduğu gibi ağız kokusu konusunda da bayağı tesirli olduğunu söylemek mümkündür . Bu yüzden kullanımda bitkisel(doðal) ve doğal ürünlere önem vermeliyiz . Ağız kokusunu giderme adına kullanılacak ilaçlar ezanelerde reçetesiz ollaraak satılabilir . Bunun yanında bitkisel(doðal) kürler ve karışımlar satan yerlerde yada aktarlarda da bu tür ürünleri bulabiliriz . Özellikle teknoloji vede internet ağının gelişmesiyle , bu tür ürünlerin internetten siparişi oldukça rahat hale gelmiştir .

 

Sebebi bulunup ortadan kaldırılmadıysa aşağıdaki ilaçlar çözüm değildir amma gerçek tedavi Daimi ettiği süre boyunca verilebilir . 

  • Çinkolu diş macunu
  • Alkolsüz gargara (bir sonraki soruya bakınız)
  • Çinkolu sakız
  • Antiseptik pastil

Tarçın kullanın
İçeceklerinizde vede uygun yiyeceklerinizde tarçın kullanabilirsiniz . Tarçın ağız içi bakterilerle mücadelede önemli 1 silahtır . Eğer varsa tarçınlı şekersiz sakızlar da uygun 1 öneri meydana gelebilir .

 

Etiketler: ağız kokusu için ilaç ,ağız kokusu , ağız yaraları , diş kokusu ,  


Ağız kokusu

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp