Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma

Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma

                   

Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma

       
Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma .  Cinsel(cinsi) İlişkiye Kendisini Ama de Hisseden Erkeklerin  %  40  ı Birr Tür Erken Deşarj Sorunu Yaşamaktadır .  Erken Deşarj Durumu İle Karşılaşıldığın da ,  Tedavi(iyileştirme)sinin Mümkün Olduğunu Ve En Cid di Durumların Bile Tedavi(iyileştirme) Edilebileceğini Aklınız dan Çıkarmamanız Önemlidir .


Cinsel(cinsi) mesele Erken Boşalma

Bu konudaki en mühim husus serinkanlılığınızı korumak ve de  hemen (çabucak) müdahale de bulunmaktır .  Genel de ,  vakit dahilin de (içinde) mesele daha fazla  da zorlaşır ve de  böyle birr durum da en uygun (müsait) tedavi(iyileştirme) yöntemini bulmanız kritik önemdedir ,  çünki yanlış tedavi(iyileştirme) uygulayıp netice alamazsanız ,  problemi daha fazla  da kötüleştirecek şekil de çok fazla stres ((sinirsel)psikolojik sıkıntı) ve de  huzursuzluk duymanız mümkündür .

Erken deşarj birçok kişinin  de yaşamını etkileyen birr problemdir .  Erken boşalan kişi herr halükar da akli (ussal) dengesini bozan birr duruma aklını takmış vaziyettedir ,  yaani birr bayan ı mesut edememe ve de  başarısız olma durumuna .

1) Erken Deşarj ne dir? ?

Erken Deşarj birr bey istediğinden daha fazla önce boşalırsa ya  da eşini cinsel(cinsi) ilişki esnasın da doyurma (tatmin) edemeyecek düzey de (derecede) boşalırsa ,  meydana çıkan birr cinsel(cinsi) fonksiyon bozukluğudur .

2) Erken Deşarj sebep olur ve de  nasıl _  ne şekil de kontrol edilebilir ?

Seviyesine bağlı olarak ,  Erken boşalmaın sebepleri şunlar olabilir:

Düzey 1: Kötü mastürbasyon alışkanlığı
Düzey 2: Stres (Psikolojik sıkıntı) ya  da çok fazla duygusal gerilim
Düzey 3: Düzey 2 durumunun tedavi(iyileştirme) edilmemesi sonucun da beyin de kimyasal dengesizlik oluşumu
Düzey 4: Düzey 3 durumunun tedavi(iyileştirme) edilmemesi ya  da üzücü tedavi(iyileştirme) edilmesi neticesin de meydana çıkan sonuçsal gelişme

Problemin kökeni ne olursa olsun ,  herr birr erken deşarj seviyesi ,  ereksiyonu sürek ettirememesine ve de  istediği an da deşarj sağlayamamasına yol açan deşarj refleksini kontrol edememe durumudur .

3) Deşarj refleksi ne dir? ?

Deşarj refleksi üretra  da başlar ve de  spermlerin penis (erkek cinsel organı)ten ve de  sperm kesesinden dışarıya fışkırmasına neden olan istem dışı kasılmalar dan oluşur .  Bu refleks birr Pubococcygeus (PC) kası tarafın dan kontrol edilir .

4) Deşarj refleksi üzerin de kontrol sağlamak olabilir müdür ?

Deşarj refleksi üzerindeki kontrol zor olmayan birr tatbik (uygulama) ile sağlanabilir ve de  kasların iyileştirilmesi kadarr kolaydır .  PC kasının doğru çalışması icin uygun (müsait) birr egzersiz kronogramı takip edilmelidir .

5) Problemim serotonin ve de  dopamin reseptörleri arasındaki dengesizlikten kaynaklanıyor olsa bile (dahi) ,  bu egzersizleri benim  de yapmam gerekiyor mu ?

Tabii ,  bu dengesizliği orta dan kaldırmanın yanı sıra ,  normal(sorunsuz) kas (adele) elastikiyeti ve de  PC kasının kuvvetlenmesine kadarr ,  refleksler de kontrol sağlamanız olabilir olmayacaktır .  Erken deşarj nedeni ne olursa olsun ,  PC kasının güçlendirilmesi refleksler de kontrol icin çok önemlidir


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği