Adet Getiren İlaçlar | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Adet Getiren İlaçlar

Adet Getiren İlaçlar

                   

Regl sökücü şifalı bitkiler

Regl söktürücü bitkisel çare arayanlar için dere otu tohumu güzel bir bitkidir. Regl kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile Regl söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de Regl sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

Ünlü bitki bilimci Prof. Dr. Ahmet Maranki; Regl düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay gibi demlenip içilmesini veya zerdaçalı toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

Adet (Regl) sökücü olarak yardımcı olan  kereviz yememizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin harman karışımıyla Adet (Regl) söktürücü bitki çayı yapıp içebilirsiniz.

Adet (Regl) söktürücü şifalı bitkiler özellikle Adet (Regl) gecikmesi sorunu olan kadınlar için önemli bir bitkisel çözüm ve tedavi yöntemidir. Doğru bitkileri doğru şekilde kullanarak Adet (Regl) gecikmesi veya Adet (Regl) olamama sorunundan kalıcı bir biçimde kurtulabilirsiniz. Peki bu Adet (Regl) söktürücü bitkiler nelerdir?

Herbalistler den ibrahim saraçoğlu, Ahmet Maranki ve Ömer Coşkun gerekse suna dumankaya tarafından tavsiye edilen bu bitkiler ile Regl söktürücü olarak bitkisel çözüm sağlanabilmekteir. Doğal Adet (Regl) söktürücül bitkiler olarak ta adlandırabileceğimiz bu, şifalı bitkiler aşağıdadır:

Ünlü bitki bilimci Ahmet Maranki Adet (Regl) söktürücü bitkisel çözüm ve tedavi tavsiyeleri: nane, nergis, kimyon, maydanoz, civanperçemi, papatya, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayı kullanmayı tavsiye ediyor. Ayrıca Ahmet Maranki dereotu tohumu kullanımının da Adet (Regl) söktürücü olarak işe yarayacağını ifade ediyor.

Dere otu nasıl kullanılır: 2 adet çay kaşığı ezilerek ufalanmış dereotu tohumundan ılık suya atılır 15 dakika kaynatılır ve bunun sonucu olarak bitkisel çay elde edilir ve sabah akşam olmak üzere günde 2 defa aç karnına içilir.
 

%100 Doğal Ürünlerimiz İçin Tıklayınız...


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği