Yorgun Göze Yağ Aşısı | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Yorgun Göze Yağ Aşısı

Yorgun Göze Yağ Aşısı

                   

Yorgun Göze Yağ Aşısı:

Konuşurken , karşımızdakinin gözlerine vede dudaklarına bakarız . Gözlerimiz , ruh halimizle ilgili karşımızdakine sürekli ilim verir . Yaşlanan vede yorulan aslın da gözler deil göz  kapaklarıdır . Çoksık güzel gözler , göz kapaklarının çukur olmasın dan dolayı , yorgun vede yaşı geçkin görünebilir .

Güzel bakışlar icin kirpikler ile , üst göz kapağının üstündeki katlantı arasın da 2-3 milimetre mesafe olur . Yıllar geçtikçe , göz etrafındaki yağların erimesine bağlı ollaraak bu mesafe artar vede gözler daha aşırı yaşı geçkin görünür . Dolgun göz kapakları gençlik delaletidir .

Yağ Aşısına İhtiyacım var mı ?

Aynanın karşısına geçin . Başınızı hafifçe öne eğin . Bakışlarınız daha aşırı hoşunuza gidiyorsa , yağ aşısı , bakışlarınızı gençleştirebilir . Göz kapaklarına yağ dolgusunu , plastik cerrahınıza danışabilirsiniz .

Nasıl -Ne şekilde Yapılıyor ?

Göz kapaklarının derisi , çoksık incedir . Bu bölgeye dolgu yapmak büyük(makro) dikkat gerektirir . Ben , 1 milimetre çapın da delikleri oluşan iğnelerle elde edilmiş yağ kullanıyorum . Sentetik dolguları , yeteri kadarr güvenli bulmuyorum . Kullanılacak yağ dokusu , kişinin de kendisinden alınıyor . Elde edilen yağ dokusu , 0 , 7 milimetre kalınlığın da , ucu künt iğnelerle homojen biçimde göz kapağının kasının arkasına veriliyor . Yağ dokusunun birr kısmı , alırken vede verirken parçalanıyor . Yaşayan yağ hücreleri ise göz kapağın da yaşamaya sürek ediyor . Yaani bu işlemde sahip olunan netice geçici deil , kalıcı . Hem lokal (bölgesel) hem de umumi (genel) anestezi ile yapılabilir . Ameliyat (cerrahi müdahale) zamanı takribi (yaklaşık) 1 saattir . Hastanede kalmanıza lazım yok , ev istirahatine lazım yok . Koyu birr gözlük ile ertesi gün dışarıya çıkabilirsiniz .

Yorgun göze yağ aşısı

Op . Dr . Barış Çakır
Estetik Plastik vede Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
bariscakir . com

Dr . Barış Çakır Facebook 
Dr . Barış Çakır Twitter

İlgili Konuları ;
- Burun ameliyatların da Mandal Burun tehlikesi
Burun estetiğinde doğal(natural) görünüm icin Poligon Rinoplasti
- Burun estetiğinde içten bantlama tekniği
- Burun nefes problemleri
- Burun estetiğinde kapalı teknik mi ? açık (aleni) teknik mi ?
Gülerken diş etlerinizin çoksık görünmesi (Gummy Smile)


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği